Chaika

Фільтри

Діапазон цін

Бойлери/водонагрівачі Чайка

  • Переглядати:
на сторінку

Водонагрівачі електричні набирають все більшого поширення серед сучасних людей. Таке наростання популярності пов'язане з цілком природним бажанням контролювати наявність гарячої води у власному будинку. Ви, напевно, неодноразово помічали, що комунальні служби зазвичай відключають гарячу воду у найбільш невідповідний момент. Ми пропонуємо вам рішення, яке дозволить назавжди забути про цю проблему.

Електричний бойлер - це пристрій, призначений для нагріву невеликих обсягів води (до 250 літрів за один раз). Такого обсягу гарячої води, як правило, вистачає для того, щоб уся сім'я могла прийняти душ і викупати дитину.

Електричні водонагрівачі Chaika

Бойлери Chaika - це високоякісне обладнання, яке володіє компактними габаритами і комплектується потужними водонагрівальними деталями. Ми пропонуємо вам вибір із широкого модельного ряду бойлерів. Це дозволяє підібрати підходящий варіант водонагрівача навіть для умов із високим вмістом солей у водопровідній воді.

Електричні бойлери Chaika характеризуються приємним дизайном, що дозволяє їм вигідно вписатися до будь-якого інтер'єру приміщення. Електричні накопичувальні водонагрівачі монтуються у вертикальному положенні і кріпляться до стіни.

Бойлери Chaika з мокрим ТЕНом: технічні характеристики

Наші водонагрівачі володіють наступними основними характеристиками:

• діаметр пристрою: 46 см;

• потужність: 1,8 кВт;

• максимально допустима температура: 75Про С;

• габарити (довжина) водонагрівача залежать від його об'єму: 50 літрів = 55 см, 80 літрів = 76 см, 100 літрів = 95 см;

• захист від корозії: магнієвий анод/емальований бак.

Переваги водонагрівача Chaika з мокрим Теном

1. проста конструкція;

2. невисока вартість;

3. легкі верхні кришки;

4. простота в обслуговуванні;

5. високі показники поліуретанової теплоізоляції;

6. наявність потужних ТЕНів, що знижують час початкового нагрівання;

7. наявність зовнішнього регулятора температури значно підвищує зручність експлуатації.

Єдиним недоліком електричних водонагрівачів з мокрим ТЕНом є його постійний контакт з водою, через що необхідно регулярно проводити очищення від накипу. Подібні бойлери коштують дешевше, ніж альтернативні водонагрівачі з сухим ТЕНом.

Не дивлячись на те, що накопичувальні бойлери обмежують споживача в обсязі витраченої води, вони вигідні тим, що споживають невелику кількість електроенергії.

Виробництво електричних водонагрівачів Chaika

Ми пропонуємо купити бойлери для води від українського виробника. Наш завод знаходиться в місті Одеса та виготовляє обладнання, яке за якістю перевершує деякі західноєвропейські зразки водонагрівальної техніки.

У процесі виробництва ми використовуємо деталі європейської якості, що забезпечує тривалий термін служби водонагрівача. На бак надається тривала гарантія строком на 5 років, на всі електричні елементи гарантія становить 1 рік.