Булерьян Сварог типу 01 Збільшити

Булерьян Сварог типу 01

Код товару:

немає в наявності

Булер’яни

Діаметр димовідводу, мм 120
Маса, кг 62
Опалювальний об'єм, м3 200

Булерьян - пристрій, агрегат, який працює на твердому паливі. Використовують для опалення як житлових, так і виробничих приміщень. Буллер водночас сильно рівномірно перемішує тепле повітря по всьому об’єму приміщення. Принцип роботи такий: холодне повітря затягується в оперізувальну топку нижніх труб, а з верхніх викидається нагріте до 60-80 °C повітря. Власне температура печі у цей час не нагрівається, як це буває у «буржуйках». Буллер використовують для обігріву приміщень з об’ємом до 1000 м2. Це можуть бути дачні будинки, складські приміщення, майстерені, цехи, церкви, теплиці, приватні будинки і квартири. об’єм топки – 0,05 м2;

    Булерьян на сьогодні вважаються найкращим конвекційним опалювальним устаткуванням, яке відмінно підходить для обігріву житлових будинків, виробничих приміщень, теплиць, магазинів, складів та дачних будиночків з об’ємом до 1000 м2 в зимовий період. Якщо говорити про достоїнства печей булерьян, то в першу чергу, безумовно, варто виділити їх ККД - на даний момент воно складає практично 80%, що досить багато в порівнянні з будь-якими іншими опалювальними системами. При всьому цьому ті, хто наважуються булерьян купити, практично постійно дивуються приголомшливим співвідношенню ціни і якості!Булерьяни, які в Європі  за велику теплову потужність називають "маленькими котельнями", абсолютно безпечні в експлуатації. Після завантаження в камеру згоряння палива і закривання герметичних дверцят на протязі 8-12 годин можна не хвилюватися ні про підтримання вогню, ні про небезпеку чадного газу - традиційного супутника пічок. 
 
Печі булерьян являють собою суцільнозварний виріб, зроблений із сталі (4мм) і підперезані трубами, яка затягує прохолодне повітря з нижнього рівня будинку. У найкоротші терміни повітря повністю прогрівається. В результаті цього процесу, вже через десять хвилин після включення печі повітря, який пройшов через труби, прогрівається до потрібної температури. На виході він рівномірно прогріває приміщення.
 
Велика кількість людей давним-давно встигли оцінити всі плюси і властивості печі булерьян. Особливо актуальне використання таких опалювальних приладів для тих, хто виїжджає в заміський будинок по вихідних і не потребує постійного його опаленні. Незалежно від погодних умов і показників температури навколишнього середовища, піч булерьян справляється з поставленим завданням моментально. Тільки задумайтеся! У тому числі і сама невелика за типом-розміром піч булерьян дає близько 4,5 кубометрів теплого повітря протягом 60 секунд. Це при тому, що стандартна цегельна піч найчастіше прогріває приміщення тільки за добу. 
 Ще одним плюсом булерянів є простота в екслуатації. Він не буде витягувати з ваших кишень додаткових капіталовкладень, які присутні при встановленні стаціонарних систем опалення. 
   Все частіше "Булерьян" стає резервним джерелом опалення в офісних приміщеннях з уже прокладеною системою труб і радіаторів.
 
Це водночас і запасний варіант на випадок відключення від центрального опалення чи газових мереж, і спосіб економії. Сьогодні при проектуванні будинків їх власники передбачають систему повітроводів від "Булерьян" для обігріву окремих приміщень або другого поверху. При закладаці грунтових теплових рукавів, агрегат можна розмістити в підвалі. У житлове приміщення "Булерьян" можна вписати в первозданному вигляді. Але якщо це буде суперечити вишуканому смакові господарів, агрегат нескладно замаскувати під камін.аже за західними мірками, газ та електрику, найбільш кмітливі земляки відкрили альтернативний і дешевий джерело тепла на твердому паливі, що дозволяє зекономити значні кошти.
Юрій
14.12.2014

Чи здійснюєте ви встановлення? Чи можливо пожете порекомендувати хорошого підрядника? Чи можливе встановлення такої печі в будинках з пічним опаленням(замість пєца) в уже готовий цегляний димохід?

Напишіть свій відгук

ТермоЮніон
25.09.2014

Булер'ян можна встановлювати у квартирах, якщо у вас є димохідний канал.

Напишіть свій відгук

Роман
25.09.2014

У квартири такі не ставлять?

Напишіть свій відгук

ТермоЮніон
25.09.2014

Так, ви можете опалювати ваший гараж булер'яном але потрібно підібрати правильну потужність прилада. Вимога є до димоходу, він має бути не менше 6 метрів, сам булер'ян має розташовуватись на бетоній плиті або щось типу неї.

Напишіть свій відгук

Олексій
25.09.2014

Я можу ним гараж опалювати? Які вимоги до експлуатації?

Напишіть свій відгук

termounion
02.04.2014

Будь ласка!!! Були раді допомогти.

Напишіть свій відгук

Микола Стусь, Самбір
02.04.2014

Дякую , за те що в короткий проміжуток часу доставили мені булярьян, та ще й безкоштовно!!

Напишіть свій відгук

termounion
02.04.2014

Выход дымоотводящего патрубка составляет 120мм

Напишіть свій відгук

Григорий
02.04.2014

Какой выход дымоотводящего патрубка

Напишіть свій відгук

termounion
02.04.2014

Пожалуйста, всегда готовы предоставить полезную консультацию

Напишіть свій відгук

Мар"ян
02.04.2014

Достаточно хорошая вещь, спасибо интернет магазину который помог подобрать мощность и рассказал о преимуществах Булерьяна

Напишіть свій відгук

termounion
02.04.2014

Добрий день!! Вага булерьяну №1 становить 85 кг.

Напишіть свій відгук

Ігор , м. Червоноград
02.04.2014

Добрий день. Яка вага булерьяну №1

Напишіть свій відгук

termounion
02.04.2014

Гарантійний термін експлуатації - 18 місяців з дня придбання речі

Напишіть свій відгук

Степан,Броди
02.04.2014

Мене цікавить яка гарантія на цей булер’ян.

Напишіть свій відгук

Схожі товари

Спосіб доставки

Безкоштовна доставка по Україні

Безкоштовна доставка по Україні здійснюється за умови часткової передоплати на наступні торгові марки:
  • Drew-Met
  • Корді
  • Nova Florida
  • Marten
  • Rud
  • Erem

Доставка перевізником або кур'єром

Відправляємо товар перевізником на ваш вибір: Нова Пошта, Ін-Тайм, Делівері, Міст-Експрес
-Замовлення від 3000 грн та великогабаритний товар відправляємо при передоплаті 10% 

Самовивіз

Також ви можете забрати товар з нашого складу за адресою:
м. Львів, вул. Б. Хмельницького 225 а