Димохідні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Demrad
  • Корді
  • Nova Florida
Кількість теплообмінників
Потужність, кВт
Кількість контурів

Димохідні газові котли

  • Переглядати:
на сторінку

Димохідні газові котли призначені для приміщень, обладнаних димохідним каналом. Вони мають відкриту систему викиду відпрацьованого - продуктів згоряння. Щоб забезпечити правильне і безпечне функціонування такого котла, необхідний постійний доступ повітря, адже димохідні котли мають відкриті камери згоряння. 

Монтаж і функціонування димохідних газових котлів

Димохідні газові котли зазвичай встановлюють у приватних будинках. На відміну від котлів, що мають закриті камери згоряння, димохідні не обладнані спеціальною вентиляційною системою, яка випускає продукти згоряння через трубу. Вони використовують для цього димохідний канал, в який монтується і система газовідведення, і система виведення продуктів згоряння. 

Наскільки зручні димохідні газові котли? 

Є певна кількість позитивних відмінностей на користь димохідних котлів. 
• На відміну від турбованих котлів, димохідні працюють на природній тязі і не вимагають електронних плат, що мають властивість виходити з ладу. 
• Димохідні котли не погіршують природну вентиляцію приміщення; в кімнатах з турбованими котлами нерідко підвищується вологість і утворюється конденсат на вікнах і стінах. 

Безпека при роботі з газовими димохідними котлами

Для безпечної роботи димохідного котла існують мінімально дві основні умови. По-перше, тяга в димоході обов'язково повинна бути, і вона повинна бути гарною. Інакше з'являється загроза отруєння чадним газом. По-друге, приміщення, в якому встановлений димохідний котел, повинне мати достатню вентиляцію повітря - котли зазначеного типу використовують кімнатне повітря для функціонування. 
Варто також знати і пам'ятати, що димохідні котли неприпустимо встановлювати в спальнях і інших приміщеннях, призначених для сну. Також димохідний канал повинен бути добре утеплений, щоб у ньому не утворювався конденсат. Отже, враховуйте всі нюанси вибору, а замовити димохідні котли на будь-який смак і гаманець можна в нашому інтернет-магазині.