Конвектори електричні

Фільтри

Діапазон цін

конвектор електричний купити, ціни у Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Електричні конвектори - це , практично , найбільш простий і , в той же момент , найбільш популярний вид опалення. Хтось вибирає електричні конвектори з причини прийнятного рівня цін та економності , комусь подобається велика різноманітність дизайну приладів , а комусь подобається простота монтажу конвектора і універсальність. Електричні конвектори можна легко використовувати для обігріву будь-яких приміщень , де є електрика в якості або основного , або додаткового джерела тепла.

Альтернативою електричним конвекторам є газові конвектори.

Експлуатація електричних конвекторів

І що ж таке являє собою електричний конвектор ? Це досить проста конструкція , яка складається з корпусу , а ще нагрівального елемента , також з системи управління опалювальним приладом . В основу роботи електроконвектора покладено принцип конвекції : нижні шари повітря , що знаходиться в приміщенні , при нагріванні піднімаються вгору ; верхні шари , які віддають своє тепло оточуючим предметів , швидко остигають , після цього стають важчими і, отже , переміщуються вниз. Таким чином , приладом створюється постійна циркуляція нагрітого повітря в приміщенні , що забезпечує комфорт і тепло.

Електроконвектор служить , в першу чергу , для того , щоб посилити цей процес конвекції і зробити його ще більш ефективним і спрямованим. Холодне повітря , який надходить в гратчасті отвори внизу електроконвектори, нагрівається за допомогою нагрівального елемента , а потім виходить назовні вже теплим через верхні грати електричного конвектора. В інших моделях також передбачений вентилятор , який видуває гаряче повітря через додаткові прорізи , які пророблені знизу електричного конвектора , прискорюючи цим прогрівання приміщення.
 
В якості елемента нагрівання в електричних конвекторах використовують обребрений ТЕН , який виробляється з різних сплавів алюмінію. Трохи рідше використовується спіральний провід , що складається зі сплаву нікелю та хрому або сталі.
 
Корпус електроконвектори, як правило , забарвлюється в світлі кольори . Це роблять навмисно , тому що світлі тони поглинають і випромінюють менше тепла.
 

Принципи управління електричних конвекторів

Особлива увага приділяється управлінню електроконвектори . У більшості сучасних моделей вже вбудований автоматичний термостат , він дозволяє регулювати роботу приладу і економити електроенергію , відключати або включати нагрівальний елемент в залежності від даних сенсора температури.
 
Одна з причин , через яку електроконвектори користуються такою популярністю у споживачів - це високий ступінь безпеки . Усі без винятку конвектори обладнані вбудованим захистом від перегріву , який передбачає відключення в умовах підвищення температури всередині приладу з яких-небудь причин: випадкове потрапляння на грати сторонніх предметів , падіння опалювального приладу або несправності термостата.
 
При виборі електроконвектори, насамперед , слід керуватися наступними параметрами : споживана потужність , форм- фактор (виконання , форма) обігрівача (настінний або підлоговий , плінтусний ) , габарити , вид вбудованого терморегулятора , клас захисту .