Beretta

Фільтри

Діапазон цін

Газові котли димохідні Beretta

  • Переглядати:
на сторінку

Димохідні газові котли виробництва італійської фірми Beretta на сьогоднішній день - лідери продажів серед котлів в Україні. Котли цього виробництва мають розумне співвідношення ціни і якості - це саме той випадок, коли виробник дійсно піклується про покупця. 

Особливості димохідних газових котлів Beretta

Серед усього розмаїття моделей Beretta кожен покупець зможе підібрати щось індивідуальне. Димохідні газові котли встановлюються тільки в тих приміщеннях, які обладнані димоходом. Не зайвим буде сказати, що матеріал обробки димоходу також відіграє важливу роль - від термоізоляції димоходу також залежать майбутні тепловтрати та ефективність димовідводу. 
Димохідні котли Beretta мають ступінь захисту IPX5D. В моделях двоконтурного типу, представлених в нашому інтернет-магазині, два теплообмінника відповідно: первинний монотермічні і пластинчастий теплообмінник для забезпечення гарячою водою. Модуляційна пальник дозволяє плавно регулювати потужність роботи котла. Трехскоростной циркуляційний насос контуру опалення підвищує ефективність роботи газових димохідних котлів Beretta. 
Beretta піклується про безпеку і комфорт покупців - котли повністю відповідають стандартам і сертифіковані для продажу в Україні. Також надається повне сервісне обслуговування та супровід роботи вашого димохідного газового котла Beretta - установка, перший запуск, гарантія. 
Газові котли - це економний і ефективний спосіб опалення вашого житла. Одного разу встановлене автономне опалення на довгі роки позбавить вас від проблем з опаленням централізованим.