Solly

Фільтри

Діапазон цін

Димохідні газові котли Solly

  • Переглядати:
на сторінку

При покупці димохідного газового котла Solly ви отримуєте поєднання ціни та якості. Solly не перший рік працює на ринку опалювальних систем і не втрачає своїх позицій. Таке опалювальне рішення економить кошти і ресурси. Продукція Solly повністю сертифікована для продажу в Україні. 

Димохідні котли встановлюються в приміщеннях з обладнаним димоходом. У нашому інтернет-магазині представлена ​​модель димохідних газових котлів Solly Standart - двоконтурна навісна модель газового димохідного котла з двома роздільними поліпшеними теплообмінниками. Один відповідає за опалення, другий - за подачу гарячої води. 
Димохідні газові котли Solly мають варіанти потужності 18 і 26 кВт. ККД котлів цих моделей становить не менше 91%. На зовнішню панель винесені терморегулятор, ЖК дисплей, повна індикація робочого стану котла. Автоматична система діагностики можливих несправностей - код помилки виводиться на дисплей, це дозволяє визначити тип несправності котла при поломці. 
Котли обладнані безліччю захисних елементів - це контроль відпрацьованих газів, захист від сухого включення, від замерзання, а також датчик блокування газового клапана. 
Меню управління котлом повністю русифіковане.
Программатор - «бортовий комп'ютер» вашого котла - забезпечує максимально комфортне управління приладом. Він регулює температуру і потужність роботи котла в залежності від часу доби - це економить витрату газу. 
Зручне виконання, сучасний дизайн і скромні габарити доповнять переваги газових котлів Solly і не залишать байдужими покупців.