Beretta

Фільтри

Діапазон цін

Навісні газові котли Beretta

  • Переглядати:
на сторінку

Продукція виробника Beretta - це якість і репутація італійської компанії Riello. Майже столітній досвід, інновації, 8 заводів на території Європи, широкий асортимент - усе це робить котлам Beretta ім'я та рекламу. Продукція сертифікована для продажу в Україні, сервісне обслуговування доступне в усіх точках країни. 

Кожна лінійка котлів Beretta має власні переваги та відмінні риси. У нашому інтернет-магазині представлені моделі Ciao з відкритою і закритою камерою згоряння і в широкому діапазоні потужностей. 

Переваги навісних газових котлів Beretta

Навісні газові котли є зручним і сучасним вибором при переході на автономну систему опалення. Перш за все, ці котли забезпечать тепло і подачу гарячої води у ваш будинок або квартиру. Крім цього, газові котли зручніше твердопаливних - вони економічні і мають високий ККД. Нарешті, навісні котли не вимагають обладнання топкової кімнати - їх можна просто монтувати на стіни - низько, високо, як вам буде зручно - газовий навісний котел не займе багато місця і не зіпсує інтер'єру. 
Газові котли Beretta обладнані всіма необхідними системами захисту для абсолютно безпечної роботи - захистом від замерзання, сухого ходу, функцією діагностики неполадок. Зручні в управлінні, монтажі, обслуговуванні і роботі, навісні котли Beretta мають доступну вартість. Автономне опалення - це одноразовий вірний вибір, який зберігає ваші кошти на безліч наступних років. А в поєднанні з ім'ям Beretta це ще й надійність тепла у вашому домі.
Радимо вам також звернути увагу на підлогові газові котли.