Nobel

Фільтри

Діапазон цін

Навісні газові котли Nobel

  • Переглядати:
на сторінку

А також інші міста Львівської області. Щодо населених пунктів не вказаних в списку уточняйте менеджера інтернет-магазину ТермоЮніон.

 
Nobel виробляє економічні котли. На українському ринку газові навісні котли Nobel, як правило, представлені турбованими і димохідними двоконтурними моделями. 
Чому Nobel: 
всі деталі, використовувані в навісних газових котлах фірми Nobel, збираються на філіях європейських фабрик; 
всі котли оснащені дуже зручною та ергономічною цифровою панеллю, яка допоможе користувачеві легко і просто налаштувати котел і керувати ним; 
всі котли цієї фірми оснащені системою автоматичного тестування роботи, більше того - результати тесту виводяться на екран, що дозволяє розрахувати і налаштувати котел настільки точно, наскільки це можливо; 
при такому підході до управління котлом налащтування температури перетворюється на найпростіший процес; 
На всі газові котли встановлено захист, необхідна для безпечного використання; 
При бажанні користувач може підключити кімнатний термостат; 
Дизайн дуже добре продуманий і ергономічний при невеликому розмірі. Такі, здавалося б, незначні тонкощі допомагають встановити котел в невеликому приміщенні або на виду. 
Ремонт та інше обслуговування може здійснюватись повністю з лицьового боку, що дозволяє легко управляти котлом у будь-якому положенні; 
Всі навісні газові котли проходять попереднє детальне випробування на заводі; 
Досвід показує, що якість і шірокофункційні характеристики моделей навісних котлів конкурують з котлами схожого типу інших фабрик як українського, так і європейського виробництва. У тій лінійці, яка представлена ​​на нашому ринку, а це котли з потужністю 18, 24 і 28 кВт, Nobel займає свою гідну позицію. 
Сьогодні на нашому ринку Nobel представлений не тільки турбованими газовими котлами з висновком вихлопів і через стіну і за допомогою особливого комплекту системи димоходів, але і класичними димохідними модифікаціями. Всі котли мають класичну гідравлічну систему з розділеним теплообмінником і клапаном з трьома ходами гідравлічного типу.

Радимо вам також звернути увагу на підлогові газові котли.