Beretta

Фільтри

Діапазон цін

Парапетні газові котли Beretta

  • Переглядати:
на сторінку

Парапетні газові котли Beretta - це італійський еталон якості за українськими цінами. Beretta виробляє широкий спектр техніки для контролю мікроклімату. Серед цього розмаїття газові парапетні котли Beretta вигідно виділяються і якісно, і кількісно. 

Настінні парапетні двоконтурні газові котли Beretta, представлені в нашому інтернет-магазині, призначені для обігріву житла і подачі гарячої води. Завдяки компактності ці котли популярні для використання в багатоквартирних будинках. 

Обладнання газових парапетних котлів Beretta

Парапетні газові котли Beretta обладнані коаксіальним теплообмінником контурів опалення та забезпечення гарячою водою. Є два отвори для під'єднання повітропроводів - в парапетних котлах забір повітря і димовідведення виробляються роздільно. Встановлено трехскоростной циркуляційний насос, є можливість плавного регулювання потужності, автоматичного електророзпалю, а також іонізація полум'я. 
На передній панелі газових парапетних котлів встановлений ЖК дисплей, який полегшує управління котлом і діагностування помилок (кожна помилка має присвоєний код). Природно, котел має вбудований захист від замерзання і блокування насоса; при підключенні кімнатного термостата з'являється можливість роботи з функцією автоматичного регулювання температури теплоносія. 
Газові парапетні котли Beretta можуть працювати не тільки від газової магістралі, але і від зрідженого нафтового газу. Із приємних зручностей слід також відзначити можливість дистанційного керування котлом. 
Beretta - це синонім якості, гарного сервісу і надійності. Газові котли Beretta мають досить хороше співвідношення ціни і якості для того, щоб стояти в кожному будинку і радувати кожного користувача.

 Радимо також звернути увагу на димохідні  газові котли.