Fondital

Фільтри

Діапазон цін

Парапетні газові котли Fondital

  • Переглядати:
на сторінку

Fondital - це компанія-виробник з багаторічним досвідом в області опалювальної техніки. Fondital була заснована в 1970 році Сільвестро Ніболі; сьогодні FonditalGroup - це провідний європейський виробник і реалізатор сучасної та ефективної опалювальної техніки. Філософія Fondital - це прагнення до досконалості. За допомогою інноваційних технологій, високотехнологічного обладнання та автоматизації виробництва Fondital створює свою продукцію. З Fondital ви зможете обладнати своє домашнє опалення від початку і до кінця - продукція французького виробника розпорядженні всі необхідні ресурси та вимогами. Інновації Fondital стають канонами у виробництві опалювальної техніки, їхні вироби не просто конкурентоспроможні - вони лідирують на ринку. Fondital піклується не тільки про якість продукції, але і про дизайн - різноманітність форм і стилів гармонійно впишеться в інтер'єр. 

Специфіка парапетних газових котлів Fondital

Парапетні газові котли Fondital призначаються для індивідуального і колективного використання. Все обладнання Fondital містить вбудовану систему безпеки - електронну плату, функції антиблокування і антизамерзання, блок для включення реле тиску. 
При установці парапетного котла необхідні отвори в стіні для виведення продуктів згоряння і забору повітря - коаксильной димохід. Встановлюючи його, слід не забувати про те, що вам потрібно буде проводити планові чистки та обслуговування цих двох труб - вони необхідні для безпечної, довгострокової і продуктивної роботи вашого парапетного котла.
 
Радимо також звернути увагу на димохідні газові котли.