Roda

Фільтри

Діапазон цін

Парапетні газові котли Roda

  • Переглядати:
на сторінку

З парапетними котлами Roda ви забезпечите своєму дому і сім'ї надійність і теплоту: все у них - від теплообмінників до дизайну - тішить око, гаманець і душу. 

Для початку, Roda є зарекомендували себе виробником в області контролю мікроклімату. Найбільший європейський концерн в поєднанні з використанням новітніх технологій і високоякісних матеріалів - Roda піклується про тепло і комфорт у вашому домі. 

Більше про парапетні котли Roda

Парапетні котли Roda - це модифікації з закритими камерами згоряння і примусовою тягою. Відведення продуктів згоряння здійснюється через коаксіальний димохід з системою «труба в трубі». У нашому інтернет-магазині представлені одноконтурні моделі Roda Eco. Їх основні критерії - простота і функціональність. Все необхідне для управління котлом винесено на передню панель. Тут знаходяться регулятори і дисплей управління. 
Енергоефективності сприяє також наявність сучасної інжекторної горілки - вона робить працездатною плавну модуляцію потужності котла. Відсутність різких перепадів в робочій температурі економить ресурси і збільшує термін служби котла. 
Вбудована електронна плата управляє основними параметрами роботи, вона налаштована на тонкий контроль роботи котла. 
Газові котли Roda оснащені системою антифаст - захистом від частого включення. Також встановлено систему діагностики неполадок, захист від замерзання, від сухого ходу. 
Котли Roda порадують компактними розмірами і стильним дизайном. Roda не будуть зайвими в сучасному інтер'єрі - їх не захочеться ховати або маскувати.