Solly

Фільтри

Діапазон цін

Парапетні газові котли Solly

  • Переглядати:
на сторінку

Парапетні газові котли Solly можуть похвалитися цілим рядом переваг: вони доступні, економічні, зручні і красиві. 

Виробник Solly зарекомендував себе на ринку контролю мікроклімату як надійний і популярний джерело тепла. 
 Газові котли Solly мають всі необхідні сертифікати для продажу та обслуговування на території України. 
Парапетні газові котли встановлюються в приміщеннях, де немає димоходу. Коаксиальная труба для відводу продуктів згоряння виводиться на вулицю через отвір в стіні. Ця подвійна труба відповідає за відведення відпрацьованих газів та забір повітря для горіння. 
Представлені у нас моделі преміум-класу оснащені двома теплообмінниками. Такі двоконтурні моделі мають довгий термін служби і більш надійні - адже кожен теплообмінник виконує свою функцію. В цьому плані котли з бітермічним теплообмінниками вважаються менш надійними. 
ККД представлених парапетних котлів - 91% і вище. Зовнішня панель обладнана терморегулятором і дисплеєм з індикацією роботи. 
Встановлено захист від замерзання, сухого ходу, контроль продуктів згоряння. Діагностика несправностей автоматизована - код помилки висвічується на дисплеї. 
Скромні розміри дозволять парапетні котли Solly вписатися навіть в невелику квартиру, а відсутність необхідності в димоході заощадить місце і засоби. 
Парапетні газові котли - це універсальний і незалежний спосіб опалення вашого житла. Автономна система опалення - разове, дороге, але вкрай розумне вкладення до родинного бюджету.

Радимо також звернути увагу на димохідні газові котли.