Газові котли вітчизняного виробника

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Корді
Кількість теплообмінників
Потужність, кВт
Кількість контурів

Газові котли українського виробництва

  • Переглядати:
на сторінку

Про вітчизняних виробників газових котлів

Сьогодні на ринку управління мікрокліматом можна зустріти безліч виробників - європейських, китайських ... Пропонується величезна різноманітність видів, типів і цінових категорій опалювальних котлів. Це один з величезних плюсів автономного опалення - завжди є можливість підібрати обладнання з урахуванням всієї специфіки ситуації. 
Звичайно ж, до вітчизняних виробників завжди більше довіри. Саме це один з чинників, яким керуються сьогоднішні вітчизняні виробники газових котлів. В Україні на сьогоднішній день можна назвати кілька відомих і гідних виробників: це завод в Красилові Хмельницької області - виробництво котлів Вулкан і Корді; завод Маяк, випусковий однойменні котли і компанія Агроресурс, яка подарувала Україні котли Данко. 
Враховуючи популярність газових котлів та систем автономного опалення в цілому, українські виробники розуміють, що до них пред'явлені високі вимоги. І, треба сказати, вони блискуче справляються зі своїм завданням. Взяти хоча б Маяк, який з 1991 року проводить високоякісне опалювальне обладнання і сьогодні має більш 30 регіональних представництв у всій Україні; або Маяк, який поступово виходить на зарубіжний ринок, а якість продукції з роками тільки поліпшується. 
Українські виробники газових котлів не поступаються зарубіжним і не втрачають в асортименті: випускаються одноконтурні та двоконтурні, навісні і підлогові, димохідні та парапетні, чавунні і сталеві котли. 
Якщо ви плануєте перехід на автономне опалення, слід серйозно прислухатися до варіанту вітчизняного виробника. Адже на додачу до високої якості ви отримуєте ще і надійний сервіс - ремонт та обслуговування котлів, вироблених на території України, виробляти набагато легше і куди менш затратно.