Корді

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Корді
Кількість теплообмінників
Потужність, кВт

Газовий котел Вулкан

  • Переглядати:
на сторінку

В 1968 було відкрито філію Київського виробничого об'єднання імені Артема, названу Красилівським агрегатним заводом. Розпорядження про відкриття підписало Міністерство Авіаційній промисловості СРСР. Метою створення стало виготовлення деталей для авіаційної техніки. 

Однак вже у 2000 році завод переключився на розробку систем опалення. Незабаром завод випустив перші котли. 
Через деякий час «Вулкан» завоював довіру серед користувачів. Неабиякий зовнішній вигляд, хороша збірка, зручність і економічність дозволяли конкурувати з іншими вітчизняними фірмами. І вже сьогодні на ринок надходить 46 систем опалення з різною потужністю. 
Серед них і газові котли димохідного типу, які служать для опалення та розігріву води в приміщеннях з 70 (100, 120, 160, 200, 260, 30) м2 площею. Такі котли оснащені водогінної системою прогрівання. Апарат прогріває за допомогою природного газу, що подається низьким тиском. При установці є можливість підключити систему з лівого і з правого боку котла, що підвищує зручність в установці котла в різних положеннях і при наявності маленького простору. 
«Вулкан» здійснює: 
висновок вихлопів в димохід; 
зручне під'єднання і можливість проектування опалення; 
можливість під'єднання до водопроводу гнуться шлангами і куточками; 
Для кращої роботи рекомендуємо встановити газовий фільтр. 
Газові вітчизняні котли «Вулкан» - це хороший вибір для вашого будинку. Якщо ви любите якість і хочете підтримати вітчизняного виробника без знижки на якість продукту - Котли «Вулкан» - надійний, ввічливий, довгостроковий.

Радимо також звернути увагу на підлогові газові котли.