Electrolux

Фільтри

Діапазон цін

Димохідні газові колонки Electrolux

  • Переглядати:
на сторінку

Одним з найбільш популярних варіантів систем стали газові колонки, тобто проточні обігрівачі. Серед беззмінних лідерів і виробників з бездоганною репутацією знаходиться і компанія Electrolux. Давайте подивимося ближче, чим такі примітні ці газові колонки?

Чому варто зупинитися за газових димохідних колонках Electrolux

Всі моделі обладнані електророзпалом. На зовнішній панелі знаходяться звичні ручки, якими можна самостійно регулювати потужність і температуру, підлаштовуючи під свої потреби всю систему. Продуктивність газових колонок представленої фірми досить висока - від 10 літрів на хвилину. Більшість теплообмінників Electrolux виготовлені з високоякісної міді - це метал високої міцності і теплопровідності. Також потрібно зауважити, що теплообмінник, та й система в цілому, досить екологічні, адже у своєму складі не мають олова і навіть свинця. Electrolux завжди дбає про екологію в своєму виробництві - цей пункт входить у філософію компанії і реалізується з кожним продуктом - від конвектора до холодильника.
Завдяки легкій конструкції колонки її можна підключати практично до всіх систем витяжки. Більшість колонок мають цифровий дисплей, що дуже спрощує роботу з ними. В основному на дисплеї відображається температура обігріву, але при цьому можна подивитися інші функції, такі як наявність полум'я в котлі, рівень заряду батарейок, які відповідають за розпал. Функція з переглядом рівня заряду батарей вкрай комфортна - в середньому, пари великих пальчикових батарейок вам вистачить на два-три місяці і виходять з ладу вони завжди раптово. Вам не доведеться одного разу вранці відправлятися на роботу без теплого душу. При тому, коли заряд буде наближатися до нуля, на дисплеї ви обов'язково отримаєте повідомлення.
Газові колонки димохідні Electrolux оснащені високою системою безпеки. Колонки оснащені датчиками тяги, які спрацьовують одразу ж за відсутності тяги, вимикаючи подачу газу в систему. Також колонки Electrolux мають гарний захист від перегріву завдяки захисному термостату. Система колонок навіть має контроль пропускання води в теплообміннику, що може оберігати від найменших перегрівів - ви можете бути впевнені, що ваша колонка не закипить від слабкого напору води. Колонки Electrolux можуть працювати за вкрай низької потужності подачі як води, так і газу - моделі оптимізовані на випадок таких обставин. Дизайн досить зручний і привабливий. Переглянувши повний список моделей, ви безсумнівно зможете підібрати щось на свій смак. Альтернативою димохідним газовим колонкам є парапетні газові колонки. У ціновій категорії моделі виробника Electrolux високо не стрибають, тому колонки і користуються популярністю,адже за якостями нічим не поступаються більш дорогим фірмам.