Roda

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Roda

Димохідні газові колонки Roda

  • Переглядати:
на сторінку

Димохідні колонки Roda - це незалежне електроживлення. Крім інших переваг, колонки Roda виділяються наступним: для роботи газової колонки не потрібна електроенергія. При монтуванні здійснюється підключення до газової та водопровідної трубам. Система безпеки функціонує автономно. Електронна система розпалу працює за допомогою лише двох звичайних батарейок. 

- Якісний теплообмінник з міді з покриттям, стійким до жару; 
- Контроль полум'я, електророзпал; 
- Сенсор контролю тяги, який має резистивний тип; 
- Температура гарячої води і коди блокувань виводяться на ЖК дисплей на панелі управління; 
- Невеликі, компактні розміри; 
- Окремі регулятори потужності і температури; 
- Відкрита камера для відводу продуктів згоряння; 
- Харчування від двох батарей напругою 1,5 В. 
Газові парапетні колонки RÖDA JSD обладнуються інноваційною системою, яка контролює рівень димовидалення. У той же час, період аварійного відключення подачі газу після зникнення не більше 30 секунд (норма 60с). (Згідно до ДСТУ 2356-94). 
Ультратонкий корпус і ергономічний дизайн дозволять водонагрівачу RÖDA огранічно увійти в практично будь-який дизайн. Ну, а настільки грамотне і продумане виконання водонагрівача, напевно, не втратить своєї актуальності ніколи. 
Розпал від батарейок виключає небезпеку удару електричним струмом під час роботи з колонкою. 
Класичні газові колонки мають пальник, який горить практично цілодобово і споживає природний газ. Сучасні газові колонки RÖDA обладнуються електричним розпалом - колонка включається тільки після відкриття крана гарячої води. Тобто, ви не викидаєте гроші в димохід, обігріваючи вулицю або сусідів. 
А якщо ви купите димохідну колонку Roda у нас за найдешевшими цінами, ви гарантовано не витратите гроші даремно і не переплатите.
Можливо, вас також зацікавлять парапетні газові колонки.