Selena

Фільтри

Діапазон цін

Димохідні газові колонки Selena

  • Переглядати:
на сторінку

Selena - це сучасні компактні газові колонки з електронним розпалом. Фірма знаменита європейським рівнем якості і надійними системами безпеки. Гарантія на колонки - 2 роки. 

Газові колонки Selena зі своїми компактними розмірами і зручним дизайном впишуться в будь-який інтер'єр. Колонки оснащені простим і інтуїтивно ясним механізмом управління. Завдяки електронному розпалювання система повністю автоматизована. Великий плюс - колонки не вимагають підключення до мережі, а працюють від двох батарей. На передню панель колонки винесений ЖК дисплей, який відображає поточну температуру води, а також коди можливих поломок (таким чином можна визначити причину несправності вашого апарату). 
Основні функції колонок Selena: 
Регулювання потужності пальника здійснюється вручну; 
Режими роботи з цифровою індикацією; 
Регулювання витрати води; 
Автоматичний розпал; 
Захист водонагрівача від перегріву. 
Газова димохідна колонка оснащена відкритою камерою згоряння і теплообмінником з міді. Для використання колонки достатньо вертикального димоходу, підбиття холодної води та газової магістралі. 
Аналогові перемикачі на передній панелі дозволяють регулювати силу полум'я і витрата води. Розпал відбувається автоматично - відкриваєте кран гарячої води - колонка включається; закриваєте - колонка вимикається. Автоматика значно полегшує використання. 
Колонки цієї лінії мають високу якість збірки, зручний дизайн і стабільність роботи. Таке співвідношення ціни і якості в поєднанні з правильною установкою і своєчасним обслуговуванням забезпечать довге життя вашої колонці.

Радимо також звернути увагу на парапетні газові колонки.