Наш Газ

Фільтри

Діапазон цін

Колонка газова Наш Газ

  • Переглядати:
на сторінку

Газова колонка - це зручна система яка в сучасний час набула дуже велику популярність. Такі обігрівачі води не складуть вам труднощі в користуванні , при тому ідеально будуть виконувати завдання , поставлені перед ними. Зараз ринок максимально насичений все різними моделями та виробниками , тому дуже складно пристати до якогось вибору . В основному треба визначати свою модель за характеристиками товару , які вас б задовольнили повністю .

Газові колонки парапетні Наш газ цілком відповідають усім параметрам і виконують всі поставлені завдання біс найменших збоїв. У користуванні це дуже зручно, так як колонка автоматично буде запалюватися тоді , коли ви безпосередньо будете включати гарячу воду. Запал в колонках - електричний , що по суті є одним з надійніших .

Експлуатація парапетної газової колонки Наш Газ

Потужність даного виробника коливається від 16 до 24 кВт , залежно від моделі. До цього теж треба підходити з розумом , так як від потужності залежить швидкість і навантаження на огрівальну систему. Більш низькі потужності підійдуть в тому випадки , якщо у вас буде тільки одна точка обігріву води , наприклад , на кухні. Якщо ж ви хочете одночасно обігріти воду і в кухні і ванні , тоді рекомендується газова колонка з більш високою потужністю. Що не мало важливо , в колонках Наш газ є достатньо високий ступінь безпеки системи . При відсутності тяги , ці колонки автоматично будуть блокуватися . У точності так само система блокуватиме подачу газу , якщо затух гніт . Також колонка надійно захищена від усіляких перегрівів надійним клапаном. Колонки Наш газ мають велику лінію різних як по функціоналу , так і по дизайну моделей , що дозволить підібрати обігрівач , який ідеально впишеться у ваш інтер'єр.

Альтернативої парапетним газовим колонкам є димохідні газові колонки.

У деяких випадках ціна на ці колонки досить висока , але при користуванні ви вже зрозумієте всі переваги газових колонок . Надійності та безпеки даному виробнику можна тільки позаздрити , тому не варто на цьому економити .