Roda

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Roda

Колонка газова Roda

  • Переглядати:
на сторінку

Roda - добре забезпечує обігрів як в одній точці , так і в двох , що безсумнівно є перевагою . Компанія Roda не перший рікна ринку, і зарекомендувала себе як одного з найкращих виробників газових колонок. Початок обігріву відбувається автоматично тільки після того , як ви будете включати гарячу воду. Також хорошими показниками є те , що теплообмінники даної фірми мають мідне , жаропрочне покриття . Завдяки роздільним ручкам ви зможете безпроблемно регулювати колонку.

Переваги газової парапетної колонки Roda

Що дійсно важливо , так це , що моделі Roda можуть працювати навіть при дуже низькому тиску води , що в більшості моделях просто неможливо. Запалювання відбувається при включенні крана гарячої води  . Даний процес повністю автоматичний , що полегшує користування колонкою. Якщо торкатися обсягів обігріву , то і тут компанія , що виробляють дані колонки не поступається нікому . Система здатна обігріти 10 - 11 літрів на хвилину. Безпека даних парапетних газових колонок просто не може не порадувати . Контроль полум'я є практично у всіх моделях. Час при аварійному відключенні складе близько 30 секунд , завдяки вбудованим високочутливим датчикам . Для більшої зручності в користуванні деякі моделі оснащені дисплеями , які покажуть вам потужність і температуру обігрітої води . Досить практичний хід , який безсумнівно при експлуатації повинен бути добре оцінений. Ну і дизайн компанії Roda зможе здивувати кожного. Є де розгулятися вашої фантазії. Різні кольори , малюнки і , що важливо , компактність газової колонки надавати вам широкі можливості для вибору.

Альтернативої парапетним газовим колонкам є димохідні газові колонки.

Газові колонки парапетні Roda - відмінний вибір для дому. Ціна і якість цієї фірми відповідають один одному. Вибирайте тільки найкраще.