Selena

Фільтри

Діапазон цін

Газова колонка Selena

  • Переглядати:
на сторінку

Компанія Selena на ринку продажів газових колонок парапетних займає одне з лідируючих місць. Багато споживачів віддають перевагу саме моделям даного виробника.

Selena - це втілення фрази про максимальний комфорт і потужность , при мінімальних габаритах. Дійсно, раніше проблема з габаритами колонки стояла дуже гостро , так як доводилося або підрізати і псувати меблі, або ж купувати що-небудь з колонок , аби увійшло в вільне місце. Selena ж усвідомлено зробила крок на зустріч покупцеві , зробивши свої пропозиції на ринку дуже різноманітними і зручними.

Принципи роботи газових парапетних колонок Selena

Газові колонки Selena оснащені герметичними камерами згоряння. У системі використовується коаксіальний димохід , який має висновок крізь стіни на вулицю. Спалений газ виводиться по внутрішній трубі , а по зовнішній колонка всмоктує свіже повітря для горіння. Що є плюсом таких систем , так це те , що під даний колонок не потрібно спочатку мати димохід. Тому установка може проводитися практично в будь-якому вибраному вами місці.

Потужність моделей має достатню градацію . Ну і відповідно потужность колонок може виробляти обігрів від 10 літрів води за секунду.

До захисту виробники підійшли дуже ретельно. Колонки компанії Selena мають газ - контроль , також вбудовані чутливі датчики тяги , які автоматично призупинять роботу системи , коли згасне гніт . Також є регулятори споживання води і захист системи від перенагрівання .Газова колонка виготовлена ​​з надійних матеріалів . Теплообмінник складається з міді і відповідним захисним покриттям. Пальник виготовлена ​​з нікелевої сталі.Газові колонки мають високу якість продуктивності , що і дає гарантію на два роки.

Альтернативої парапетним газовим колонкам є димохідні газові колонки.

Що найбільше радує , так це досить невисока ціна , при не поганій якості продукту.