Корді

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Корді

Конвектори газовий парапетні Корді

  • Переглядати:
на сторінку

Конвектори газові парапетні Корді

Попит на газові конвектори продовжує рости. Таке обігрівальне обладнання доступніше і економніше котлів, до того ж дозволяє обігріти невеликі приміщення і компактно розміщується в малій квадратурі. Конвектор - ідеальний варіант для заміського будинку, невеликої квартири або дачі. Конвекційні обігрівачі не «раскочегарівается» так довго, як це роблять опалювальні котли, вони більш безпечні і прості в установці, використанні, обслуговуванні. 

В силу того, що один конвектор стандартно обігріває одну кімнату, складно говорити і низькому ККД і великих тепловтратах. Конвектори однозначно лідирують в ККД, а втрачати тепло тут просто ніде - адже основні тепловтрати котел, наприклад, несе саме в процесі «транспортування» гарячої води. 
Якісне та з розумною вартістю, опалювальне обладнання Красилівського заводу Корді вже зарекомендувало себе серед вітчизняних і зарубіжних конкурентів. Це конвектори хорошої збірки, з якісними матеріалами, гарантією і сервісним обслуговуванням. Виробник постійно розширює асортимент і розвиває мережу реалізації та сервісу для своєї продукції.
Корді є одним з найбільших виробників опалювальної техніки в Україні. Тут дбають не тільки про якість і продуктивність, а й про сучасний дизайн.

Особливості парапетних газових конвекторів Корді

Конвектори Корді парапетного типу встановлюють з виходом труб на вулицю - для забору повітря і відводу продуктів згоряння. Вони призначені для опалювання квартир, будинків і побутових громадських приміщень. Конвектори Корді виробляє Красилівський завод - один з найбільших і найбільш затребуваних українських виробників. Техніка Красилівського заводу відома в Україні та за її межами насамперед своєю надійністю і якістю виконання. 
Широкий діапазон потужності конвекторів Корді дозволить підібрати ідеальну модель (в середньому розрахунок потужності при виборі конвектора - 1кВт на 1м2. 
Парапетні конвектори Корді - це спосіб підтримати українського виробника і забезпечити собі теплу зиму з мінімальною витратою газу.