Sprut

Фільтри

Діапазон цін

Циркуляційний насос Cпрут

  • Переглядати:
на сторінку

Циркуляційний насос Cпрут

 
Циркуляційний насос є обов'язковою складовою для систем гарячого опалення чи водопостачання, якщо у вас встановлений підлоговий котел. Насос циркуляційного типу здійснює курсування води в системі опалення, таким чином забезпечуючи економічність і підвищуючи ефективність роботи автономної опалювальної системи. 
Якщо говорити про циркуляційних насосах Sprut, відразу стає ясно, що це розумно виконане поєднання високої продуктивності при середній заявленої потужності. Насос Sprut допоможе продовжити час служби вашого котла, подбає про оптимальний тепловому режимі в кімнатах. 
Серед асортименту, представленого в нашому інтернет-магазині, ви зможете вибрати для себе модель з прийнятними характеристиками: напір, прохідний перетин, продуктивність. 
Насоси циркуляційного типу Sprut відносяться до типу «мокрого ротора» - ротор безпосередньо взаємодіє з рідиною, що перекачується. Такі насоси застосовні для систем опалення як відкритого, так і закритого типу. 
Корпус насоса виготовляється з чавуну; робоче колесо - це технополимер; втулка зроблена з нержавіючої сталі, ведучий вал виготовлений з металокераміки. Високоякісні матеріали і ОДНОБЛОКОВОМУ виконання дозволяють забезпечити надійність обладнання - Sprut не економить ні на одному з етапів виробництва. 
Двигун насоса однофазний, асинхронний. Насос призначений для перекачування чистої, агресивна і не вибухонебезпечне рідини без домішки твердих частинок. Максимальна висота подачі води досягає 5 метрів. Трехскоростной режим роботи дозволяє регулювати процес і адаптувати роботу насоса під вашу систему опалення. 
В цілому циркуляційні насоси Sprut користуються популярністю серед покупців - через якість та довгих років хорошої репутації. Звичайно, жоден насос не зможе служити вам вічно. Але при правильному виборі, грамотній установці і розумному використанні термін служби насоса значно продовжується.

Можливо, вас зацікавлять насоси для підвищення тиску води в системі.