WL

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • WL

Циркуляційний насос WL

  • Переглядати:
на сторінку

Циркуляційний тип насосів - це обладнання, основна функція якого - розгін води (тобто теплоносія) всередині системи автономного опалення. Це і є принцип примусової системи циркуляції. Якщо ви шукаєте надійний і якісний насос для системи опалення, вам слід придивитися до виробника WL. Асортимент дозволяє підібрати насос з характеристиками, відповідними до робочої розрахунковій точці системи опалення. 

Насос насамперед зобов'язаний бути надійним. Це саме та категорія техніки, в якій не важливі зовнішній вигляд, дизайнерські доповнення та реклама. Вибираючи насос, ви дивитеся тільки на його технічні параметри. Отже, ближче до циркуляційних насосів WL.
 
Це насос з мокрим ротором, який придатний для горизонтального монтажу. Корпус циркуляційного насоса - чавун, робоче колесо - полімер, вал - нержавіюча сталь. Підшипники виготовлені з керамографіта. 
Монтаж клемної коробки можливий у різних положеннях (орієнтація по стрілках годинника - 3-6-9-12). Три режими роботи з регулюванням потужності. Монтаж насоса максимально спрощений за допомогою зручної насадки під ключ, розташованої на корпусі насоса, а також клемної коробки з двосторонньою підведенням кабелю. 
 
Насос призначений для перекачування води в системах опалення, а також перекачування водо-гліколевої суміші. 
Циркуляційний насос WL не перший рік відомий надійністю і довгим терміном служби. Зверніть увагу, що правильне використання і установка згідно з інструкціями дозволять максимально продовжити терміни служби вашого насоса, а також значно вплинуть на якість його роботи.