Forwater

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Forwater
Потужність, кВт

Насоси Forwater до насосних станцій

  • Переглядати:
на сторінку

Поверхневий насос з легкістю вирішить проблему з напором і забором води. Якщо глибина джерела водопостачання не перевищує 10 метрів, то саме установка поверхневого насоса - необхідна вам рішення. 

Для забору води з озера чи річки, колодязя або неглибокій свердловини, для поливу присадибної ділянки та наповнення річного басейну вам відмінно підійде поверхневий насос Forwater. Ці насоси зарекомендували себе серед дачників, городників і звичайних користувачів як якісна і надійна техніка. 
Для поверхневого насоса є кілька критеріїв при виборі. Перш за все, це надійність, невибагливість і стабільність в роботі, напір і витрата води. Поверхневі насоси Forwater відповідають всім необхідним вимогам. Вони забезпечать високий напір і надійне функціонування без перебоїв протягом тривалого часу, вони нечутливі до домішок повітря в рідині, яку перекачують. Насоси Forwater практично безшумні при роботі, малочутливі до перепадів напору. Поверхневий насос Forwater має глибину всмоктування до 9 метрів і призначений для перекачування чистої води. 
Корпус насоса виготовлений з чавуну, робоче колесо і проточний блок - полімер. Насос працює в тривалому режимі, оснащений однофазним закритим вентильованим двигуном. 
Поверхневі насоси Forwater не підведуть в відповідальну хвилину і адаптуються до будь-яких умов роботи - з ними можна перекачувати воду звідти, звідки вам необхідно - з криниці, з ємності, зі свердловини, з природного водоймища.