Euroaqua

Фільтри

Діапазон цін

Фекальні насоси euroaqua купити, ціни у Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Шановні клієнти, наша компанія здійснює безкоштовну доставку замовленої в інтернет-магазині продукції по Львівській області безкоштовно. А саме:

  • Дрогобич;
  • Стрий;
  • Самбір;
  • Червоноград;
  • Золочів.
А також інші міста Львівської області. Щодо населених пунктів не вказаних в списку уточняйте менеджера інтернет-магазину ТермоЮніон.
 
Фекальні насоси призначені для підйому забруднених вод і хімічно неагресивних речовин - це можуть бути грунтові та поверхневі води, що містять мул, побутові стоки, фекалії. Також, крім перерахованих вище основних функцій, насоси фекального типу можуть здійснювати перекачку чистої води - вони підходять для використання в системах автоматичної подачі води, наповнення баків малого та середнього розмірів, а також інших ємностей для води, поливу городів, зрошення садових ділянок. 
Фекальні насоси Euroaqua сертифіковані відповідно до українських та міжнародних стандартів, відповідають усім заявленим вимогам для насосного обладнання. Фахівці компанії Euroaqua піклуються як про надійність свого обладнання, так і про інноваційні технології. Обладнання виготовляється, комплектується і доукомплектовується залежно від побажань і потреб клієнтів. 
Корпус і робоче колесо фекального насоса Euroaqua виготовлені з чавуну. Робоче колесо закритого типу, одноканальное. Двигун однофазний, з вбудованою в обмотку теплової захистом. Вал фекального насоса зроблений з нержавіючої сталі. Механічне ущільнення - керамографіт. Насос йде в комплекті з датчиком рівня води, можлива його робота в автономному режимі. 
Вибираючи насосне обладнання Euroaqua, ви вибираєте надійність і безперебійну подачу води. Це високоякісне обладнання, що зарекомендувало себе на ринку насосної техніки. З Euroaqua можна бути впевненим у довговічності та легкості роботи вашого фекального насоса - це техніка, що вимагає тонкої настройки і бездоганною комплектації - а саме це і пропонує виробник Euroaqua.

Радимо також звернути увагу на дренажні насоси.