Forwater

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Forwater
Потужність, кВт

Фекальні насоси Forwater

  • Переглядати:
на сторінку

Сучасні люди звикли до всіх благ цивілізації. Ванна кімната, посудомийна або пральна машина, умивальник і санвузол вже давно не є розкішшю. Вони стали справжніми засобами необхідності. У нашій статті ми поговоримо про те, що робити, якщо ви зібралися зробити перепланування або ремонт будинку, який знаходиться далеко від ліній центральної каналізації.

Кращим рішенням у подібних випадках стане купівля фекального насоса. Фекальний насос - це пристрій, конструкція якого візуально нагадує зливний бачок унітазу. Він призначений для відкачування побутових і стічних вод, а також для перекачування брудної води в каналізацію.

Фекальний насос для каналізації Forwater

Фекальні побутові насоси можуть виготовлятися в різних модифікаціях і володіти різною потужністю. Обсяги маси, що відкачується, визначаються залежно від величини діаметра отвору всмоктування. Фекальний насос для відкачування каналізації не обладнується сіткою, оскільки твердих великих предметів у відкачуваних рідинах бути не повинно. Після покупки фекального насоса Forwater, ви зможете перенести туалет, ванну кімнату або кухню в те місце вашого будинку, яке найбільше підходить за новим плануванням.

Принцип роботи фекального насоса Forwater

Даний насос працює за рахунок поплавкового механізму. Пристрій починає свою роботу, коли рівень води в насосі піднімається до максимальної дозволеної позначки. Далі здійснюється транспортування стічних вод через тонку трубу діаметром від 23 до 32 мм. Насоси з подрібнювачем дозволяють без труднощів виводити через тонкий трубопровід навіть рідину, в яку випадково потрапили великі предмети.

Насос Forwater для фекальних вод: характеристики

• потужність двигуна: 1100 Вт;

• напір: до 10 м;

• продуктивність: до 10 куб / год;

• матеріал корпусу насоса: чавун.

Насос Forwater для фекальних мас: виробництво

Ми продаємо надійні фекальні насоси від перевіреного польського виробника. Все обладнання виготовляється з деталей, що відповідають європейським стандартам якості. Наші насоси мають тривалий термін експлуатації.

Насоси для каналізацій виготовляються з матеріалів високої міцності (нержавіюча сталь, чавун з антикорозійним покриттям). Іноді для виробництва насоса може використовуватися більш дешевий матеріал - пластик, однак він менш довговічний.

Наші насоси можуть працювати не тільки у вертикальному, а й у горизонтальному положенні. Фекальні насоси виготовляються у двох варіантах: з подрібнювачем і без нього. Пристрої, не обладнані подрібнювачем, найчастіше використовуються для відкачування води з кухні або ванної, подібне обладнання може також призначатися для гарячих стоків. Фекальний насос з подрібнювачем може бути встановлений не тільки в перерахованих вище приміщеннях, але і в туалетах та біде. Подібне обладнання запобігає можливому засміченню каналізації завдяки наявності гострих ножів, які подрібнюють тверді предмети, що випадково потрапили у воду.

Фекальний насос Forwater купити за доступною ціною можна, зв'язавшись з відділом продажів нашої компанії.