Forwater

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Forwater
Механізм насосу
Потужність, кВт
Діаметр насоса, дюйм

Насоси глибинні Forwater

  • Переглядати:
на сторінку

Глибинний насос необхідний для подачі чистої води з криниці або свердловини. Це незамінна техніка в приватному будинку або на дачі, де централізоване водопостачання явно і заздалегідь програє вашій кмітливості. Глибинні насоси - це специфічне обладнання. Невеликий з вигляду, насправді такий насос має безліч жорстких критеріїв і вимог при виборі - адже він виконує величезну роботу. Головна задача глибинного насоса - качати воду хорошим напором і з великої глибини. Головні критерії - надійність і довговічність. Потрібно розуміти, що за хороший насос краще заплатити відразу, а скупий, як відомо, відкриває свій гаманець набагато більше одного разу. 

Глибинні насоси Forwater відповідають всім необхідним вимогам. Це відцентрові багатоступінчасті насоси свердловин, призначені для перекачування чистої води з свердловин і колодязів. Наш інтернет-магазин пропонує моделі QJD і SKM. Потужність моделей коливається від 0,25 до 1,1 кВт. Можливий діаметр свердловини - 3-4 дюйма. Двигун представлених в інтернет-магазині насосів має однофазний тип. 
Корпус насоса, вал і двигун виконані з нержавіючої сталі. Матеріал вихідного фланця та опори забору води - з латуні. Режим роботи обох насосів - тривалий. 
Стандартна максимальна температура навколишнього середовища при роботі глибинних насосів Forwater - 40С. Максимум температури власне перекачується води 35С. Висота підйому води для насосів Forwater досягає 140 метрів. Як відомо, глибинні насоси здатні «діставати» до другого і третього водних «шарів» під землею - вода з таких свердловин чистіше і м'якше, вона прийнятна для вживання і корисна для здоров'я. 
Глибинні насоси Forwater - це вибір для надійності та довготривалої роботи. Насос Forwater не змусить вас шукати собі заміну через рік.