Блог

20.09.2017
Як вибрати тип котла, який підійде саме для вас?

Які фактори впливають на вибір котла? Який саме котел краще вам купити - електричний, твердопаливний, газовий?

13.09.2017
Marten Comfort - твердопаливні котли тривалого горіння, які забезпечать вам тепло до 24 годин на одній загрузці

З огляду на постійне зростання вартості природного газу та електроенергії, багато власників заміських будинків планують придбати котли на твердому паливі. Надійний твердопаливний котел Marten Comfort з тривалим часом автономної роботи .

06.09.2017
Який котел вибрати – одноконтурний чи двоконтурний?

На перший погляд, створюється враження, що двоконтурні котли є найоптимальнішим рішенням для встановлення в заміському будинку, що дозволяє "одним пострілом убити двох зайців", забезпечивши якісну роботу опалювальної системи та вирішивши питання гарячого

31.08.2017
Які переваги у використанні електроконвектора?

Електричні конвектори - це найбільш популярний вид електроопалення. Хтось вибирає їх з причини прийнятної ціни і економності, комусь подобається різноманітність дизайну, а хтось віддає перевагу простоту монтажу і універсальності.

23.08.2017
Яке призначення розширювального бака та як його правильно встановити?

Що ж таке розширювальний бак? Розширювальний бак - це частина системи опалення, використовувана для прийому надлишкової води, що виникає при тепловому розширенні води через його нагрівання.

16.08.2017
Застосування запірної арматури

Більшість з нас знайомі з трубопровідними мережами на прикладі трубопровідних систем каналізації та водопостачання - ці системи, як і будь-які інші трубопровідні мережі, вимагають управління потоками, регулювання робочих середовищ.