Блог

16.01.2018
Який змішувач вибрати: класифікація та їх особливості

На ринку представлено великий вибір змішувачів. Серед них є: змішувачі для ванни, умивальника, кухні, біде та для душу. Змішувачі поділяться на 2 види: картриджні (одноважільні) та вентильні (двохвентильні).

03.01.2018
Як вибрати малогабаритний бойлер?

Накопичувальні водонагрівачі прості у використанні та швидко нагрівають воду. Бойлери значно зменшують розхід електроенергії та води.

21.12.2017
Радіатори для опалення: види та їх характеристики

Існує 4 види радіаторів опалення (чавунні, алюмінієві, сталеві, біметалеві радіатори), які відрізняються за матеріалом з якого вони виготовлені, вагою, розміром, потужності тепловіддачі і тепловтрат, зовнішнім виглядом.

12.12.2017
Який вид палива вибрати для твердопаливного котла

Потужність котла і час згорання палива залежать також від типу використовуваного палива. Найпопулярніші - вугілля, брикети та дрова. Якість твердого палива визначається за такими показниками, як калорійність, зольність і вологість.

04.12.2017
Монтаж групи безпеки

Група безпеки призначена для контролю системи опалення. Манометр показує тиск в опалювальній системі, повітряний клапан відповідає за автоматичне вилучення повітря з системи, однак найголовнішим є запобіжний клапан.

27.11.2017
6 критерій вибору навісного газового котла

Навісні газові котли - кращий вибір для опалення. Вони розрізняються по кількості контурів (одно-або двоступеневий), за функціоналом ( одно-або двоконтурні) та матеріалом теплообмінників.