Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Інші
  • Hot Right
  • Ekvator
  • Calor
  • Hofmann
Тип радіатора
Висота радіатора
Підключення
Ширина радіатора

Батареї для опалення, радіатори

  • Переглядати:
на сторінку

Радіатор – це основний робочий елемент системи опалення. Це те, що, власне, робить будь-яку кімнату вашого дому теплою та обігрітою, а вашу оселю комфортною.

Що таке радіатори і сфери його застосування

При проектуванні власної системи опалення ми з успіхом можемо використати старі чавунні радіатори (батареї), які залишились в нашій квартирі чи будинку, як добрий спогад про Радянський союз. Ну, а якщо ви не володієте такою «розкішшю», до ваших послуг – багатий асортимент радіаторів на нашому сайті, на будь який смак. Сучасні радіатори бувають чавунними, алюмінієвими, сталевими та біметалевими. За своїм призначенням вони діляться на дві групи: ті, які використовуються в автономних системах та ті, які підходять для будь-яких систем, закритих чи центральних. Зрозуміло, що до другого типу радіатори технічні вимоги вищі: вони мають бути розрахованими на вищий робочий тиск. Чавунні та біметалеві радіатори чудово підходять для будь-яких систем опалення.

Сталеві ж та алюмінієві – цілком достатні для використання як елемент автономного опалення. За умови герметичності та нейтральності теплоносія вони будуть служити більше 10 років.

На нашому сайті ви можете вибрати радіатори за найнижчими цінами у Львові. Для цього вам тільки потрібно переглянути каталог та обрати те, що саме вас зацікавило.