Радіатори сталеві

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Hofmann
  • Brönner
Тип радіатора
Висота радіатора
Підключення
Ширина радіатора

Радіатори сталеві

  • Переглядати:
на сторінку

Інша назва для радіаторів цього виду - конвекторні. За своєю структурою вони, насамперед, являють собою панелі або ж труби, в яких циркулює теплоносій, а між ними є пластини. Найбільш популярні для використання дані радіатори тому, що їм властива порівняно висока тепловіддача на 1 см3, також вони краще за всі інші види радіаторів зберігають задану температуру в житловому приміщенні, мають хороший і естетичний зовнішній вигляд, також такі сталеві радіатори адекватні за своєю вартістю. Більше 80% опалювальних радіаторів на сучасному ринку - це сталеві. Існують радіатори сталеві трубчасті і секційні. Товщина листа металу в сталевому трубчатому радіаторі не перевищує величини 1,5 мм, матеріалом стандартно є холоднокатана листова сталь, і, власне, тому вони чутливі до різних гідравлічних ударів. Це є дуже важливим моментом, тому що комунікації центрального опалення промиваються саме з використанням гідравлічних ударів.

Також сталеві радіатори мають досить невисокою стійкістю до корозії. Але, варто сказати, що сталеві трубчасті екземпляри все одно вважаються вишуканими і красивими. Сталеві трубчасті радіатори витримують тиск до 15 атмосфер. Такі трубчасті радіатори являють собою два аркуші із сталі, які зварені між собою, і містять поглиблення.
Підключення сталевого радіатора може бути боковим, нижнім або універсальним. Вибирайте підключення залежно від вашого типу опалювальних труб. Багато моделей сталевих радіаторів обладнані термоголовкою - невеликим регулятором збоку корпусу, який дозволяє контролювати температуру в окремих кімнатах. Таким чином, в житловій кімнаті можна виставити найбільш високий градус, в передпокої або кухні поставити температуру нижче - це і економно, і дуже зручно.
Ще одна вигідна відмінність сталевих радіаторів - простота у догляді. Зовнішній корпус без зусиль можна зняти, щоб очистити радіатори. Погодьтеся, кожен колись намагався мити чавунні радіатори, застрягши рукою між секціями. Зі сталевими все набагато простіше.

Експлуатація сталевих радіаторів

Рекомендується встановлювати такі і подібні радіатори у заміських будинках. У випадках встановлень у квартирах багатоквартирного будинку необхідно, перш за все, проконсультуватися із ЖЕКом, тому що у більшості випадків ця установка не буде відповідати вимогам експлуатації. Секційні радіатори із сталі, напроти, є дуже міцними та довговічними. Витримують тиск до 16 атмосфер. Секції радіатора з'єднані між собою із допомогою точкового методу зварювання. Сталеві вироби покриваються екологічно чистим покриттям із лаку. Як правило, дані радіатори мають високу вартість.