Demrad

Фільтри

Діапазон цін

Сталеві радіатори Demrad: ціна, опиc, доставка. Огляд в інтернет магазині TermoUnion.

  • Переглядати:
на сторінку

Сучасний ринок дуже перенасичений різними видами радіаторів. Кожен по- своєму гарний , але все ж хочеться отримати більше універсальності від обігрівальних елементів за доступні гроші.

Переваги сталевих радіаторів Demrad

У сталевих радіаторних батареях фірми Demrad вийшло об'єднати всі високі вимоги до продукції , і вони підкорили ринок і продовжують лідирувати в своєму середовищі вже не перший рік. Завдяки новітнім технологіям сталевих радіаторів вдалося збільшити рівень тепловіддачі на двадцять відсотків! Виготовляються радіатори із сталі холодного прокату , різної товщини. Після цього кожен елемент ретельно обробляють спеціальними антикорозійними і захисними речовинами , які ще більше сприяють довговічності продукту . При фарбуванні не використовують важкі метали і формальдегіди , що робить їх екологічно чистими і безпечними , і придатними для установки в дитячих кімнатах.

З переваг даного типу радіаторів можна відзначити ще й те , що вони не розбірливі у воді. Також досить зручне підключення до всієї системи , яке ви можете використовувати або знизу , або ж з боку. Ну і радує те , що розміри ви можете підібрати відповідні саме вам , так як вони є досить універсальними . Висота подібних радіаторів знаходяться в рамках від 300 мм до 900 мм , ну і довжина від 400 мм до 2000мм . Дійсно зручно , так як підібрати можете радіатор саме під місце майбутньої установки. Дизайн подібних моделей досить простий, без надмірностей. Чіткі і тонкі лінії радіатора радують око.

Подібний продукт досить економічний у своїй ціні , але за якістю і функціональністю нічим не поступається подібним моделям більш дорогих виробників.

Радимо також звернути увагу на чавунні радіатори.

 

Також при покупці ви обов'язково отримаєте гарантію до 3 років, що робить цю пропозицію ще більш привабливим .