Як вибрати тип котла, який підійде саме для вас? - фото - стаття в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion

У кожного типу котла є свої переваги та недоліки, при цьому вибір того чи іншого котла залежить від різних факторів: доступність енергоресурсів, місце розташування будинку, переваги замовника, а також технічні можливості.

При виборі котла з'являється питання, яка необхідна вентиляція - природна або примусова? Ефективніше та безпечніше буде примусова вентиляція, яка буде позитивно впливати на характеристики роботи котла. Але, в той же час, правильно влаштована природна вентиляція забезпечить видалення продуктів згоряння з приміщення.

Якщо біля будинку проходить магістраль газопроводу, то будь-який кваліфікований фахівець, який займається проектуванням і установкою опалювального обладнання, порекомендує вам встановлювати газовий котел. Це пояснюється тим, що на сьогоднішній день використання газу для опалення досить економно і ефективно. Недоліком при влаштуванні такої системи опалення є оформлення додаткових документів. Але за рахунок безсумнівних переваг такого виду опалення, є сенс це перетерпіти. Існують підлогові і настінні газові котли. Їх відмінність полягає в розміщенні щодо підлоги і, в свою чергу, в потужності. Настінні котли менші за розмірами і за потужністю, але при цьому їх пристрій досить складний. Такі котли дуже ефективні і досить популярні.

При виборі електричного котла буде помітною менша ефективність і збільшення витрат на оплату енергоресурсів. Основним недоліком таких котлів є висока вартість електроенергії. Але у них є також і переваги, до яких відносяться безпека (за рахунок відсутності відкритого вогню), невелика вартість самого котла, простота у втановленні, а також безшумна робота. При потужності котла 2 кВт/год є можливість прогріти приміщення об’ємом 60 метрів кубічних до температури 20°C. При великих розмірах приміщень, опалюваних з допомогою електричних котлів, можливі дуже великі витрати.

Твердопаливний котел - це досить складна система, яка може працювати автономно. Котли такого типу відносно недорогі і плюс до цього паливо до них (дрова чи вугілля) відрізняється невеликою вартістю. Твердопаливний котел обладнаний системою автоматики, що дозволяє максимально автоматизувати процес горіння і забезпечити мінімальне втручання людини в роботу. Але, при цьому, все одно додавати тверде паливо іноді доведеться. Дуже економними є твердопаливні котли тривалого горіння, які при одній загрузці палива забезпечують тривалий час горіння.

Комбіновані котли - це котли, які можуть працювати на різних видах палива. Перехід від одного виду палива до іншого здійснюється періодично при необхідності. Необхідність переходу на інше паливо може бути викликана обмеженим бюджетом або при відсутності одного з видів палива в аварійних ситуаціях. Для прикладу, можна розглянути ситуацію, де встановлений комбінований котел, в якому одним паливом є газ, а іншим рідке паливо. При цьому проведення газопроводу тільки планується, а котел вже працює на рідкому паливі.
При виборі того чи іншого типу котла, в першу чергу, необхідно врахувати, який вид енергоресурсів найбільш доступний. Але не варто також забувати про енергоефективність та економічну вигідність обраного теплогенератора. Якщо у Вас з'явилися складнощі при виборі котла для системи опалення ви можете звернеться до фахівців компанії “Termounion”, які дадуть відповіді на ваші питання і порекомендують найбільш відповідне обладнання для конкретної ситуації.

Всi новини

підписуйтесь на наші новини

Та отримуйте найвигідніші пропозиції!

Забули пароль

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, який ви використовували для реєстрації. Ми надішлемо Вам новий пароль.

Забули пароль

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, який ви використовували для реєстрації. Ми надішлемо Вам новий пароль.

Ви успішно ввійшли!

H
Ласкаво просимо,

Информация о персональном кабинете:

Особистий кабінет дозволяє вам отримати доступ до інформації про ваші замовлення. Завдяки йому ви також можете переглядати дані про історію та вміст замовлень, їх вартість та статус.

Ласкаво просимо