Переваги та особливості твердопаливних котлів Корді

Якісні і впізнавані котли твердопаливні українського виробництва стали затребуваними вітчизняними споживачами і зарубіжними покупцями. Продукція Хмельницького заводу представлена ​​побутовими і промисловими моделями. Завдяки постійному удосконаленню технологій виготовлення моделі отримали своє визнання серед споживачів. Тепер сталеві агрегати пропонуються з потужністю понад 100 кВт і супроводжуються офіційним гарантійним талоном терміном на 3 роки від самого «Красилівського агрегатного заводу».

Особливості продукції

Запропоноване котельне обладнання працює на твердому паливі та використовується в якості основного обігрівача або входить в централізовану систему опалення. Надійність агрегатів допускає монтаж в контурах з примусовим або природним способом циркуляції носія.
Основою будь-якої представленої моделі є теплообмінник прямокутної форми, виготовлений зі спеціальних сталевих сплавів.
До складу конструкції входять:

 • камера, в якій згорає тверде паливо;
 • конвекційні канали, розташовані в 2 рівня;
 • місце збору золи, яке відокремлюється від камери згоряння спеціальної гратами.

Тяга регулюється збоку агрегата. Там передбачена установка терморегулятора. Щоб підвищити ККД і максимально виключити тепловтрати, сталевий корпус покривається спеціальною теплоізоляцією. Ця умова також відрізняє Красилівські котли від аналогічної продукції.

Повний асортимент твердопаливних котлів

Розроблене на заводі опалювальне обладнання серії «Вулкан» різниться модифікаціями. Моделі відрізняються конструкцією і додатковими функціями.

1. Котли Корді з плитою

Ця модель забезпечує не тільки постачання приміщень теплом, але і служить місцем приготування їжі. За техпаспортом для таких агрегатів передбачені наступні види палива:

 • сухі дрова;
 • тріска і інші деревні відходи;
 • вугілля;
 • антрацит.

З метою економічного використання продукції Корді рекомендується дотримуватися технічні правила експлуатації.
Перша умова - якісне завантаження палива. Якщо вибрано правильне паливо, то агрегат здатний пропрацювати до 7 годин, показуючи ефективність близько 82%.
Друге - дотримання розмірів площі, що обігрівається. Рекомендованими габаритами опалювальних приміщень вважаються 120 м². Котли з встановленими плитами легко обслуговують такі об'єкти.
Третє - робота з носієм, який циркулює примусовим або природним способом. В обох випадках допускається використання агрегатів з маркуванням АКТВ.

2. Конструкції побутового типу Корді АОТВ

Використовуються в побутових цілях і забезпечують:

 • обігрів приміщення;
 • підігрів води.

Моделі вважаються універсальними по типу завантаження палива. Це можуть бути дрова чи вугілля. Агрегати Корді водогрійного типу використовуються в системах з різним способом циркуляції носія. Моделі обладнуються димовідводами і працюють як основне, додаткове або резервне обладнання.
У комплектацію побутових варіантів Корді входить ГВС. Тому крім опалювального контуру власник приміщення отримає можливість організувати і підігрів води. Такі моделі відзначаються буквою «В» і є затребуваними в приватному будівництві.
Для великих приміщень комунального або побутового типу, площа яких не перевищує 950 квадратних метрів, рекомендується використовувати універсальні моделі з підвищеною потужністю до 100 кВт. Запропоноване обладнання продуктивно працює на вугіллі і дровах, що вирішує проблему з пошуком палива.

3. Промислові моделі Корді КОТВ 

Поєднуються з усіма видами твердого палива, включаючи деревні відходи (тріску) і щільний антрацит. Правильно підібраний твердопаливний котел Корді зможе ефективно обігрівати приміщення з площею до 2,7 тис. М². А це економне рішення для обігріву виробничих об'єктів, складських приміщень або офісних споруд. Якщо необхідно обігріти набагато більшу територію, тоді використовують кілька агрегатів, що працюють в системі. Така схема може забезпечувати примусову циркуляцію носія або використовуватися в контурах з природним ходом.

Моделі Корді для приватного використання

Такі агрегати Корді підбираються спеціально для монтажу в заміському котеджі, дачному будинку або бойлерних малоповерхових новобудов (при облаштуванні автономного опалення). При виборі моделей орієнтуються на площу будівлі і планують відповідний тип приміщення, в якому буде встановлено агрегат. Шум від роботи котла не почують в житлових кімнатах. А зручний доступ до агрегату дозволить якісно обслуговувати опалювальний прилад для підтримки необхідної температури носія в системі.

Переваги конструкцій

Будь-який котел красилівського виробництва відрізняється доступною вартістю. Українська продукція не поступається за надійністю закордонним аналогам, при цьому адаптована для місцевого застосування.

Вибираючи сталевий твердопаливний котел марки Корді, покупці отримують:

 • автономно працюючий агрегат, який можна використовувати в не газифікованих селищах або при відключенні електрики;
 • можливість закуповувати різні види твердого палива з урахуванням економії бюджету;
 • дозволяється монтаж додаткового обладнання, що підвищує ефективність роботи пристрою.

Кожна модель має жорсткий сталевий корпус. Будь-які зварні шви на металі якісно оброблені. Тому корозія або механічні пошкодження котлам не страшні.
Покупцям пропонуються моделі з високим показником енергоефективності. А це дозволяє більш економічно витрачати паливо і безперервно обігрівати певну площу приміщень.
При купівлі будь-якого агрегату надається гарантійний талон від самого заводу. Виробник подбав про якість продукції, що випускається, і гарантує ефективне використання обігрівального обладнання на протязі 30 місяців.

 

Новини