Viadrus

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Viadrus
Потужність, кВт

Чавунні твердопаливні котли Viadrus

  • Переглядати:
на сторінку

Чавунні твердопаливні котли Viadrus не перший рік доводять свою якість серед сучасної опалювальної техніки. Істинно чеські риси - надійність і прагнення до досконалості - роблять можливим виробництво котлів, які дійсно позитивно відрізняються від будь-яких інших. 

Технологія виробництва перевірена довгими роками служби - на сьогоднішній день більше двохсот тисяч котлів Viadrus встановлені і функціонують в Європі та світі. Viadrus є визнаним і безперечним лідером продажів в Україні. 

Типи і моделі чавунних твердопаливних котлів Viadrus

Представлені в нашому інтернет-магазині моделі Viadrus Hercules - це одні з кращих моделей в лінійці Viadrus. Залежно від споживаного палива котли діляться на С - вугільні і D - дров'яні. Можливість використовувати паливо з підвищеною вологістю (до 25%) ненабагато знижує ККД, але полегшує життя користувача. 
Серед моделей твердопаливних котлів Viadrus присутні модифікації з збільшеним отвором топки - вони дозволяють спалювати брикети дрів діаметром до 22см. 

Специфіка чавунних котлів Viadrus

Твердопаливні котли Viadrus обладнані секційними теплообмінниками з високоякісного чеського чавуну, мають низькі вимоги до димової тяги, температура опалювального контуру - від 60 до 90 градусів. Також можливий перехід котлів Viadrus на газ або рідке паливо після деяких модифікацій, а також повернення до твердопаливного принципу роботи котла. 
Паливо в котлах Viadrus спалюється методом прогорання; ефективність регулюється камерою згоряння (використовується первинне повітря, крім цього можлива подача додаткового повітря) і охолоджуваними чавунними колосниками. 
Чеські котли Viadrus лояльні до споживача і основним своїм критерієм мають високу якість.