Atmos

Фільтри

Діапазон цін

Твердопаливний котел Атмос купити, ціни у Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Автономні системи опалення продовжують завойовувати будинки і квартири в усьому світі. Не дивно - адже незалежне опалення доступніше, продуктивніше і безпечніше. 

Експлуатація сталевих твердопаливних котлів Atmos

Найраціональніший варіант автономного опалення - це саме твердопаливні котли. Вони підійдуть вам в тому випадку, якщо опалювати будинок або квартиру необхідно недорого, якісно і стабільно. Твердопаливні котли дешевше газових і електричних в рази, а потужності їм зовсім не поступаються. 
Твердопаливні котли Atmos підійдуть для опалення житлового будинку та квартири, невеликого офіса, магазина, промислової будівлі, школи. Моделі з максимальною заявленою потужністю здатні обігріти до 350 квадратних метрів приміщення. 
Діапазон представлених потужностей - від 20 кВт. Максимальний тиск в системі - 2,5 бар. 
Широко поширена помилка - що сталеві твердопаливні котли поступаються іншим в продуктивності. Зовні поступаючись в цифрах, котли на твердому паливі насправді куди більш економні в ресурсах, ніж інші типи котлів. Таким чином, ви не втрачаєте в ККД - ви просто вибираєте, яка саме економія вас влаштує. 
Сталеві теплообмінники котлів Atmos легкі в обслуговуванні, продуктивні і зручні. Від вас вимагається лише закладка палива - в іншому Atmos повністю автоматизовані. 
Незважаючи на те, що зазвичай твердопаливні котли виглядають куди менш презентабельно, ніж, наприклад, газові - чомусь вважається, що вибирають твердопаливні котли байдужі до дизайну - однак Atmos спростовує цей міф. Твердопаливні котли Atmos вигідно виділяються дизайном і компактністю - це чи не єдиний виробник твердопаливних котлів, подбав про зовнішній вигляд свого продукту.

Радимо також звернути увагу на чавунні твердопаливні котли.