Drew-Met

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Drew-met
Потужність, кВт
Товщина теплообмінника

Сталеві твердопаливні котли Drew-Met

  • Переглядати:
на сторінку

Твердопаливний котел - це тип опалювальних пристроїв, який виготовляється з чавуну або сталі і призначається для опалення приміщень за рахунок спалювання твердого палива.

Твердопаливний котел тривалого горіння Drew-Met

Наші твердопаливні котли - це економний варіант опалювального пристрою, який не тільки вирізняється вигідною ціною, але і швидко окупається. Твердопаливні котли від польського виробника Drew-Met виготовляються відповідно до європейських стандартів якості і не викликають труднощів під час експлуатації.

Опалювальний котел на твердому паливі, як правило, виступає в ролі резервного або використовується в місцях, де відсутній газопровід.

 

Твердопаливні котли Drew-Met: сфера використання

Сталеві котли тривалого горіння мають широку галузь застосування. Можна виділити наступні основні типи опалювального обладнання Drew-Met:

• котел для теплиці та сільськогосподарських споруд;

• котел побутового призначення для опалення будинку невеликої площі;

• котел для автономного опалення;

• котел промислового призначення, що використовується для опалення великих виробничих площин.

Наші побутові та промислові котли використовуються для роботи на наступних видах твердого палива:

• дрова і тирса;

• кам'яне і сипуче вугілля;

• солома, лушпиння та ін.

Спалювання відходів деревообробної промисловості дозволяє не тільки опалити приміщення, але і вирішує проблему їх утилізації.

Якщо не проводити своєчасну чистку котла, продуктивність пристрою знижується в кілька разів і може призвести до перегріву та передчасної поломки обладнання.

Переваги твердопаливних котлів Drew-met

Придбання опалювального обладнання від компанії Drew-met має ряд переваг, серед яких:

1. можливість використання різних видів палива;

2. доступна вартість палива;

3. надійна конструкція і висока якість комплектуючих;

4. тривалий термін експлуатації;

5. автономність (котел не потребує підключення до електричної мережі та інших комунікацій).

За допомогою наших котлів можуть опалюватися приміщення площею від 60 до 1400 квадратних метрів. Довговічність котлів Drew-met пояснюється тим, що вони виготовляються з високоякісної сталі товщиною в 6 мм.

Виробництво і ціна твердопаливних котлів Drew-Met

Виготовлення опалювального обладнання Drew-Met ґрунтується на принципах провідних вітчизняних і зарубіжних інженерів. Ціна твердопаливного котла буде залежати від комплектації обраної моделі, яка може змінюватися в залежності від побажань замовника.

Купити котли на твердому паливі від Drew-met можна в будь-якому місті України, оскільки ми здійснюємо доставку по всій країні в найкоротші терміни. Твердопаливні котли польського виробництва зарекомендували себе як надійне і довговічне опалювальне обладнання європейської якості.