Данко

Фільтри

Діапазон цін

Сталеві твердопаливні котли Данко

  • Переглядати:
на сторінку

Твердопаливні котли як ніяк потрібні сьогоднішньому споживачеві . Люди постійно шукають альтернативу чогось , як і шукають альтернативу вже досить дорогому газу . Для опалення приміщень , не використовуючи газу , дуже вигідним варіантом стане придбання твердопаливного котла.

Експлуатація твердопаливних сталеві котлів Данко

Вітчизняний виробник Данко користується досить великим успіхом серед покупців , так як люди розуміють , що по функціональності і надійності котли Данко нічим не поступаються імпортним виробникам , але через те , що продукція виготовляється в країні , їм не доводиться переплачувати свої гроші , що безумовно порадує будь-яку людину . Компанія виробляє як сталеві котли , так і чавунні .

З переваг можна відзначити:

• високу тепловіддачу ;

• високий рівень ККД - близько 85 %;

• надійність функціонування системи;

• працюють на різних видах палива: деревина , торф , кокс , вугілля .

• досить велика площа поверхні, що обігрівається ;

• невибагливі щодо догляду; Котли виробляються різних потужностей обігріву.

Відповідно до площі , яку ви в майбутньому будете обігрівати , вам можна вибрати і потужність котла. До питання потрібно підійти дуже ретельно , так як не правильний вибір потягне за собою наслідки . Коли система перегріється і у неї вже не буде можливості розподіляти тепло , тоді можливі проблеми з самим котлом , з чавунними котлами тут ще складніше , оскільки різко остуджувати їх не можна , через певні властивості чавуну. Монтуються котли Данко на підлогу , який обов'язково повинен бути покритий певним покриттям. В експлуатації котли досить прості. Вам близько трьох разів на день доведеться закладати топлення матеріал. До того ж котли потрібно обов'язково чистити. Якщо ви використовуєте при топці вугілля , тоді вам доведеться чистити котел трохи більше, ніж при топці деревиною.

Характеризуєтся помірним співвідношенням ціни до функціональності .

Радимо також звернути увагу чавунні твердопаливні котли.