Qvadra

Фільтри

Діапазон цін

Сталеві твердопаливні котли Qvadra

  • Переглядати:
на сторінку

Quadra - це монументальне рішення. Опалювальний котел - справжній, довговічний і міцний опалювальний котел - повинен бути серйозним. Такий котел багато важить, довго топить, вірно служить. Quadra - це сталеві твердопаливні котли, які призначаються для обігріву побутових і виробничих приміщень. Такі котли використовують як паливо вугілля, кокс, деревину, брикети. Чавунні теплообмінники хоч і вимогливі до температури подачі води, але служать довгі роки, економно і стабільно. Нерідко такі котли використовують як резервні - основним котлом встановлюють газовий, а запасним - твердопаливний. Це, до речі, ще раз підтверджує перевагу твердопаливних котлів перед газовими.

У котлах встановлено механічний пристрій для зміни температури - терморегулятор. Такий терморегулятор забезпечує контроль процесу горіння контролем тяги котла - проста і надійна система, в якій зовсім не обов'язкова ваша участь. Так часто мудровані захисти та даігностики на останніх моделях котлів виходять з ладу задовго до кінця гарантійного терміну - Quadra вирішує це питання простотою управління. 
Удосконалені колосники не дозволяють золі скупчуватися в камері згоряння - вона опадає через сітчасту поверхню в нижню частину котла, де для неї відведена спеціальна ємність. Така система спростить чистку котла. 
Котли Quadra здатні створити повністю автономну систему опалення, без газифікації та електроенергії. Різні модифікації і різні потужності дають простір для варіацій у вашій опалювальній системі.