Корді

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Корді
Потужність, кВт
Товщина теплообмінника

Твердопаливні котли вітчизняного виробника Корді

  • Переглядати:
на сторінку

Твердопаливні котли вітчизняного виробника Корді - це продукція Красилівського заводу в Хмельницькій області. Корді на ринку опалювальної техніки з 2000 року і вже зарекомендували себе як якісна і довговічна техніка вітчизняного виробництва. У нашому інтернет-магазині представлені моделі плиткових і побутових (одноконтурних і двоконтурних) твердопаливних котлів Корді. 

Плиткові котли Корді

Деякі одноконтурні моделі твердопаливних котлів Корді обладнані плитками для приготування їжі. Конфорки розташовуються на поверхні котла і при використанні якісного палива (твердої деревини) працюють до 7 годин, а ККД становить не менше 82%. Плиткові твердопаливні котли Корді забезпечують опалення приміщень загальною площею до 100м2. Їх можна підключити до зовнішніх систем опалення. 

Побутові твердопаливні котли Корді

Можливі варіації котлів з одним і двома контурами - для опалення або ж опалення та подачі гарячої води. Як паливо для вітчизняних котлів Корді можна використовувати кам'яне вугілля, антрацит, дрова і відходи деревини. Потужність твердопаливних котлів Корді коливається від 14 до 100кВт, що дозволяє опалювати приміщення площею від 140 до 950м2. 
При правильному встановленні та використанні котли Корді є економічним і розумним рішенням для приватних і заміських будинків. Вони незалежні від газифікації і електрики, працюють на недорогому та доступному паливі і не поступаються в продуктивності іншим типам котлів. Такий вибір виправдає себе дуже скоро і на довгі роки Корді будуть асоціюватися у вас з теплом і надійністю.