Віта Клімат

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Віта Клімат
Потужність, кВт

Твердопаливні котли вітчизняного виробника Віта Клімат

  • Переглядати:
на сторінку

Віта Клімат - це твердопаливні котли українського виробництва. Девіз компанії - «Живи з вогником!» Отавва виробляє тільки твердопаливні котли тривалого горіння. Така зосередженість на конкретному продукті дозволяє говорити про якість кінцевої продукції. 

Особливості твердопаливних котлів Віта Клімат

Сучасні твердопаливні котли Віта Клімат виробляються за литовською технологією. Це котли тривалого горіння, прості в експлуатації і досить економічні. Вони призначені для опалювання житлових приміщень. Паливо - дрова, вугілля, залишки деревини. Працюють як в закритій системі опалення з насосом, так і у вільній (гравітаційній). 
Дизайн котла - циліндрична форма. Такий вибір дозволяє зменшити ризик руйнування корпусу через стрибки температури. 
Для роботи котла достатньо одного завантаження на добу - при завантаженні 50кг в середньому за годину такої котел спалює від 1,5 до 6кг палива (залежно від потужності, з якою котел працює в даний момент). Загальна потужність моделей - від 20 до 35 кВт. 
Відмінність в ККД від газових котлів - далеко не програш. По-перше, твердопаливний котел набагато економічніше. ККД - процентна величина, а ось невисока вартість дров та вугілля або ж оплата цінного газу, спожитого газовим котлом - величина абсолютно матеріальна, і ваш гаманець відчує її вже через місяць. Та й тим більше, що ККД твердопаливних котлів нижче всього на 4-5%. 
Викиди твердопаливних котлів в атмосферу набагато нижче, ніж викиди газових і безпечніше, ніж агресивний конденсат, який виділяють конденсаційні моделі котлів. 
Твердопаливні котли вітчизняного виробництва Отавва - це розумна ціна, тепла зима, турбота про екологію і добра економія на газових ресурсах.