Все для очистки котлів та димоходів

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Інші
  • Spalsadz

Засоби для очистки котлів та димоходів в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Завдяки наявності в будинку котла на газовому або твердому паливі можна швидко і надійно нагріти кімнату навіть великої площі, а також постійно мати у своєму розпорядженні гарячу воду. Але, як і всі подібні системи, котли і димоходи вимагають сервісного обслуговування. Якщо ви бажаєте, щоб ваша система функціонувала без проблем якомога довше, необхідно подбати про придбання особливих аксесуарів (щітки, прути, дроти).

Чому слід використовувати аксесуари для очищення котлів і димоходів?

Якщо ви не будете проводити сервісне обслуговування котла, своєчасно не зчищаючи відкладення зі стінок, досить швидко на їх поверхні відкладеться дуже щільний шар сажі, яка в змозі навіть в невел

икій кількості (до 4 мм) знизити ефективність теплос'ема до 30%. Це можна пояснити її хорошими теплоізоляційними властивостями. Втрата ККД може привести до того, що вам буде потрібно збільшити кількість використовуваного палива, а це вже негативно вплине на ваш сімейний бюджет.

Крім зростання витрат обсягу палива, що пов'язано з помітною втратою ККД, потрібно враховувати той факт, що відкладення (корозійні опади і смоли) впливають на стан стінок теплообмінника. Щоб уникнути цих проблем, важливо лише вчасно і правильно чистити систему.

Все для чищення: як вибрати потрібні аксесуари в Україні?

Спочатку потрібно звернути увагу, що сьогодні виробляється велика кількість різних аксесуарів, які допоможуть вичистити димар і котел від бруду:

  • каталізатори спалювання сажі;
  • дроти;
  • прути;
  • кулі;
  • щітки.

Найчастіше власники приватних будинків зустрічаються з проблемою вибору ідеальної і міцної щітки. При виборі цього аксесуара потрібно звертати увагу на його форму і розмір - вони повинні підходити до діаметру димоходу. Також при замовленні важливу роль відіграє тип матеріалу - вибирайте міцну і колючу щітку, сьогодні великою популярністю користуються вироби з пластика і металу. Моделі з пластику ідеальні для чистки сталевих котлів та димоходів. Такі моделі не дряпають поверхню стінки, чудово справляючись з сажею.

Щоб вибрати відповідну ширину щітки, слід знати, як вимірювати діаметр димоходу. Зніміть кришку, виміряйте внутрішній діаметр за допомогою сантиметра. Пам'ятайте, що щітка для очищення повинна бути такого ж розміру, інакше на стінках залишаться частини сажі.

Де замовити і купити аксесуари для догляду за котлом у Львові?

В інтернет-магазині «Termounion» ви можете знайти великий асортимент міцних аксесуарів, які використовуються для очищення димоходів і котлів від різноманітних відкладень. Ми займаємося продажем надійних товарів від перевірених брендів, тому ви можете бути впевненими, що отримуєте виключно найкраще за приємною вартістю. При бажанні клієнтів проводиться доставка (до Львова і по області). Пам'ятайте, що регулярне чищення котлів і димоходів допоможе експлуатувати їх тривалий час без падіння результативності.