Все для очистки котлів та димоходів

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Аксесуари для чищення твердопаливних котлів в Львові

на сторінку

Завдяки наявності в будинку котла на твердому паливі можна швидко і надійно нагріти кімнату навіть великої площі, а також постійно мати у своєму розпорядженні гарячу воду. Але, як і всі подібні системи, котли і димоходи вимагають сервісного обслуговування. Якщо ви бажаєте, щоб ваша система функціонувала без проблем якомога довше, необхідно подбати про придбання особливих аксесуарів (щітки, прути, дроту).

Чому слід використовувати аксесуари для очищення котлів і димоходів?

Якщо ви не будете проводити сервісне обслуговування котла, своєчасно не зчищаючи відкладення зі стінок, досить швидко на їх поверхні відкладеться дуже щільний шар сажі, яка в змозі навіть в невеликій кількості (до 4 мм) знизити ефективність котла до 30%. Це можна пояснити її хорошими теплоізоляційними властивостями. Втрата ККД може привести до того, що вам буде потрібно збільшити кількість використання палива, а це вже негативно вплине на ваш сімейний бюджет.

Крім зростання витрат обсягу палива, що пов'язано з помітною втратою ККД, потрібно враховувати той факт, що відкладення (корозійні опади і смоли) впливають на стан стінок теплообмінника. Щоб уникнути цих проблем, важливо лише вчасно і правильно чистити систему.

Все для чищення: як вибрати потрібні аксесуари в Україні?

Спочатку потрібно звернути увагу, що сьогодні виробляється велика кількість різних аксесуарів, які допоможуть вичистити димар і котел від бруду:

  • каталізатори спалювання сажі;
  • дроти;
  • прути;
  • кулі;
  • щітки.

Найчастіше власники приватних будинків зустрічаються з проблемою вибору ідеальної і міцної щітки. При виборі цього аксесуара потрібно звертати увагу на його форму і розмір – вони повинні підходити до діаметру димоходу. Також при замовленні важливу роль відіграє тип матеріалу – вибирайте міцну і колючу щетину, сьогодні великою популярністю користуються вироби з металу. Моделі з металу ідеальні для чистки сталевих котлів і димоходів, чудово справляються із залишками сажі та іншими забрудненнями.нениями.

Щоб вибрати відповідну ширину щітки, слід знати, як вимірювати діаметр димоходу. Зніміть кришку, виміряйте внутрішній діаметр за допомогою сантиметра. Пам'ятайте, що щітка для очищення повинна бути такого ж розміру, інакше на стінках залишаться частинки сажі.

Де замовити і купити аксесуари для догляду за котлом у Львові?

В інтернет-магазині «Termounion» ви можете знайти великий асортимент міцних аксесуарів, які використовуються для очищення димоходів і котлів від різноманітних відкладень. Ми займаємося продажем надійних товарів від перевірених брендів, тому ви можете бути впевненими, що отримуєте виключно найкраще за приємною вартістю. При бажанні клієнтів проводиться доставка (до Львова і по області). Пам'ятайте, що регулярне чищення котлів і димоходів допоможе експлуатувати їх тривалий час без падіння ефективності.