Все для очистки котлів та димоходів

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Аксесуари для чищення твердопаливних котлів в Чернівцях

на сторінку

Завдяки наявності в будинку твердопаливного котла можна легко і просто опалити будинок будь-якого розміру, а також не стикатися з проблемами відсутності гарячої води. Але, як і будь-які інші системи, котли і димоходи вимагають особливого догляду. Якщо ви бажаєте, щоб ваша система працювала без поломок якомога довше, рекомендуємо подумати про покупку спеціальних аксесуарів (щітки, прути, дроти).

Чому слід використовувати прилади для чищення котлів і димоходів?

Якщо ви не будете проводити профілактичні роботи по котлу, своєчасно не зчищаючи продукти згоряння зі стінок, дуже швидко на їх поверхні утворюється дуже щільний шар сажі, яка в змозі навіть в невеликій кількості (до 4 мм) погіршити результативність теплообмінника до 30% . Це пояснюється сильними теплоізоляційними характеристиками сажі. Погіршення ККД призводить до того, що вам буде потрібно збільшити кількість використання палива, а це вже погано вплине на економію.

Крім зростання витрат обсягу палива, що пов'язано з великою втратою ККД, слід пам'ятати той факт, що продукти згоряння (корозійні опади і смоли) впливають на стан стінок теплообмінника. Для уникнення цих проблем, слід тільки регулярно і правильно очищати систему.

Все для чищення: як вибирати потрібні аксесуари в Україні?

Спочатку варто звернути увагу, що сьогодні виробляється велика кількість різних аксесуарів, які допоможуть очистити димохід і котел від сажі:

  • каталізатори спалювання сажі;
  • дроти;
  • прути;
  • кулі;
  • щітки.

Зазвичай власники приватних будинків стикаються з проблемою вибору оптимальної та міцної щітки. При замовленні цього приладдя необхідно звертати увагу на його форму і розмір – вони повинні відповідати діаметру димоходу. Також при покупці головну роль грає тип матеріалу – вибирайте міцну і колючу щітку, в наші дні великою популярністю користуються вироби з металу. Металеві моделі використовують для очищення виробів з нержавіючої сталі. Вони ефективно очистять стінки, на відмінно справляючись з відкладеннями.

Щоб вибрати потрібну ширину щітки, необхідно знати діаметр димоходу. Виміряйте внутрішній діаметр за допомогою сантиметра. Не забувайте, що аксесуар для чищення повинен бути такого ж розміру, в іншому випадку на стінках можуть залишитися частини бруду.

Де замовити і купити вироби для очищення в Чернівцях?

В інтернет-магазині « Termounion » ви можете знайти широкий асортимент надійних виробів, які використовуються для чищення димоходів і котлів від різних частинок бруду. Ми займаємося продажем якісних товарів від перевірених брендів, тому ви можете бути впевненими, що купуєте лише найкраще за досвупною вартостю. При необхідності проводиться доставка (до Чернівців і найближчі населені пункти). Не забувайте, що своєчасна чистка котлів і димоходів дозволить експлуатувати їх тривалий час без падіння результативності.