Все для очистки котлів та димоходів

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Аксесуари для чищення твердопаливних котлів в Івано-Франківську

на сторінку

Завдяки наявності в будинку твердопаливного котла можна легко і без проблем нагріти кімнату навіть великої площі, а також не мати проблем з гарячою водою. Але, як і будь-які інші системи, котли і димоходи потребують профілактичного догляду. Якщо ви бажаєте, щоб ваша система працювала без збоїв весь період експлуатації, рекомендуємо подумати про придбання спеціальних виробів (щітки, прути, дроту).

Чому необхідно використовувати вироби для очищення котлів і димоходів

Якщо ви не будете проводити сервісне обслуговування котла, своєчасно не видаляючи осадів зі стінок, досить швидко тут утворюється досить товстий шар сажі, яка в змозі навіть в дуже скромній кількості (до 4 мм) знизити ефективність теплообмінника до 30%. Це можна пояснити  хорошими теплоізоляційними властивостями сажі. Зниження ККД призводить до того, що вам потрібно буде збільшити кількість використання палива, а це вже негативно вплине на вартість опалення.

Крім зростання необхідного обсягу палива, що пов'язано з відчутною втратою ККД, важливо взяти до уваги той факт, що продукти згоряння (корозійні опади і смоли) впливають на стан стінок теплообмінника. Щоб уникнути подібних проблем, важливо тільки вчасно і правильно чистити систему.

Все для чищення: як вибрати необхідні аксесуари в Україні?

В першу чергу необхідно звернути увагу, що на сьогоднішній день існує велика кількість різних виробів, які допоможуть очистити димохід і котел від бруду:

  • каталізатори спалювання сажі;
  • дроти;
  • прути;
  • кулі;
  • щітки.

Найчастіше власники приватних будинків зустрічаються з проблемою вибору хорошої і якісної щітки. При замовленні подібного аксесуара необхідно звертати увагу на його форму і розмір – вони повинні бути відповідні діаметру димоходу. Також при замовленні важливу роль відіграє тип матеріалу – вибирайте міцну і колючу щетину, на сьогоднішній день величезною популярністю користуються вироби з металу. Моделі з металу підходять для чищення котлів і димоходів з нержавіючої сталі. Вони ефективно очистять стінки, видаляючи залишки сажі та інших забруднень.

Щоб підібрати потрібну ширину щітки, потрібно знати діаметр димоходу. Виміряйте внутрішній діаметр за допомогою сантиметра. Не забувайте, що пристрій для очищення повинен бути такого ж розміру, в іншому випадку на стінках залишаться частини бруду.

Де замовити і купити товари для очищення в Івано-Франківську?

В інтернет-магазині «Termounion» ви можете знайти великий асортимент міцних виробів, які використовуються для очищення димоходів і котлів від різних частинок бруду. Ми займаємося продажем надійних товарів від перевірених компаній, тому ви можете бути впевненими, що отримуєте тільки найкраще за доступною вартості. При бажанні клієнтів проводиться доставка (в Івано-Франківськ і по області). Не забувайте, що своєчасна чистка котлів і димоходів дозволить експлуатувати їх тривалий час без погіршення результативності.