Все для очистки котлів та димоходів

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Аксесуари для чищення твердопаливних котлів в Києві

на сторінку

Завдяки наявності в будинку котла можна легко і просто нагріти кімнату будь-якого розміру, а також не знати, що таке відключення гарячої води. Але, як і всі подібні системи, котли і димоходи вимагають сервісного обслуговування. Якщо ви хочете, щоб ваша система працювала без проблем тривалий час, слід подбати про придбання особливих виробів (щітки, пруту, дроту).

Чому необхідно використовувати засоби для очищення котлів і димоходів?

Якщо ви не будете проводити сервісне обслуговування котла, вчасно не зчищаючи відкладення зі стінок, досить скоро на них утворюється дуже товстий шар сажі, яка здатна навіть в дуже скромній кількості (до 4 мм) знизити ефективність теплообмінника до 30%. Це можна пояснити його високими теплоізоляційними властивостями. Погіршення ККД може привести до того, що вам потрібно буде збільшити кількість використання палива, а це вже погано вплинути на економію. 

Крім збільшення потрібного обсягу палива, що пов'язано зі значною втратою ККД, важливо брати до уваги той факт, що продукти згоряння (корозійні опади і смоли) впливають на стан стінок теплообмінника. Для уникнення таких проблем, слід тільки своєчасно і правильно чистити систему.

Все для чищення: як купувати хороші аксесуари в Україні?

В першу чергу потрібно запам'ятати, що на сьогоднішній день проводиться велика кількість різних додаткових комплектуючих, які допоможуть вичистити димар і котел від відкладень: 

  • каталізатори спалювання сажі;
  • дроти;
  • прути;
  • кулі;
  • щітки.

Найчастіше власники приватних будинків стикаються з проблемою вибору оптимальної та міцної щітки. При виборі цього аксесуара варто не забувати про його форму і розмір – вони повинні підходити до діаметру димоходу. Також при покупці важливу роль відіграє тип матеріалу – щітка повинна бути досить колючою і міцною, в наші дні помітною популярністю користуються металеві вироби. Моделі з металу ідеальні для очищення котлів і димоходів з нержавіючої сталі. З їх допомогою очищаються димохідні труби від сажі та інших забруднень.

Щоб підібрати підходящу ширину щітки, необхідно запам'ятати, як вимірювати діаметр димоходу. Зніміть кришку, виміряйте внутрішній діаметр за допомогою сантиметра. Враховуйте, що аксесуар для очищення повинен бути такого ж розміру, в іншому випадку на стінках можуть залишитися частини відкладень. отложений.

Де замовити і придбати аксесуари для догляду за котлом в Києві?

В інтернет-магазині &alaquo;Termounion» ви можете знайти великий асортимент надійних виробів, які підходять для очищення димоходів і котлів від різних відкладень. Ми займаємося продажем міцних товарів від перевірених виробників, тому ви можете бути впевненими, що купуєте тільки найкраще за приємною вартістю. При бажанні клієнтів здійснюється доставка (в Київ і найближчі населені пункти). Пам'ятайте, що регулярне чищення котлів і димоходів дозволить використовувати їх тривалий час без падіння надійності.