Все для очистки котлів та димоходів

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Аксесуари для чищення твердопаливних котлів в Луцьку

на сторінку

Завдяки наявності в будинку опалювальної системи можна швидко і без проблем опалити приміщення навіть в найхолоднішу зиму, а також не стикатися з проблемами відсутності гарячої води. Але, як і будь-які інші системи, котли і димоходи вимагають особливого догляду. Якщо ви бажаєте, щоб ваша установка функціонувала без збоїв як можна довше, варто задуматися про придбання спеціальних аксесуарів (щітки, прути, дроту).

Чому необхідно використовувати прилади для чищення котлів і димоходів?

Якщо ви не будете проводити профілактичні роботи по котлу, вчасно не зчищаючи сажу зі стінок, досить швидко на них утворюється дуже щільний шар сажі, яка може навіть в невеликій кількості (до 4 мм) знизити ефективність теплообмінника до 30%. Це можна пояснити її хорошими теплоізоляційними характеристиками. Погіршення ККД призводить до того, що вам потрібно буде збільшити кількість використовуваного палива, а це вже погано вплине на ваш сімейний бюджет.

Крім збільшення потрібного обсягу палива, що пов'язано з відчутною втратою ККД, необхідно пам'ятати той факт, що відкладення (корозійні опади і смоли) негативно впливають на стан стінок теплообмінника. Для уникнення таких проблем, потрібно всього лише регулярно і правильно чистити систему.

Все для чищення: як вибрати хороші аксесуари в Україні?

В першу чергу потрібно звернути увагу, що сьогодні випускають велику кількість всіляких додаткових комплектуючих, які допоможуть вичистити димар і котел від бруду:

  • каталізатори спалювання сажі;
  • дроти;
  • прути;
  • кулі;
  • щітки.

Зазвичай власники приватних будинків стикаються з проблемою вибору оптимальної та надійної щітки. При покупці даного приладу необхідно не забувати про його форму і розмір – вони повинні підходити до діаметру димоходу. Також при покупці важливу роль відіграє тип матеріалу – вибирайте міцну і колючу щітку, на сьогоднішній день особливою популярністю користуються вироби з металу. Моделі з металу підходять для очищення виробів з нержавіючої сталі. Вони ефективно очистять стінки, чудово справляючись з опадами.

Щоб підібрати правильну ширину щітки, потрібно знати діаметр димоходу. З допомогою сантиметра виміряйте внутрішній діаметр. Враховуйте, що щітка для очищення повинна бути такого ж розміру, в іншому випадку на стінках залишаться частинки сажі.

Де замовити і купити вироби для очищення в Луцьку?

В інтернет-магазині «Termounion» ви можете знайти великий асортимент якісних приладів, які можуть бути використані для очищення димоходів і котлів від різних опадів. Ми займаємося продажем міцних товарів від перевірених компаній, тому ви можете бути впевненими, що купуєте тільки найкраще за приємною вартістю. При бажанні клієнтів проводиться доставка (до Луцька і найближчі населені пункти). Не забувайте, що своєчасна чистка котлів і димоходів дозволить використовувати їх довгий час без погіршення результативності.