Все для очистки котлів та димоходів

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Аксесуари для чищення твердопаливних котлів в Рівному

на сторінку

Завдяки наявності в будинку твердопаливного котла можна швидко і без проблем опалити будинок навіть в найхолоднішу зиму, а також постійно мати у своєму розпорядженні гарячу воду. Але, як і всі подібні системи, котли і димоходи потребують профілактичий догляд. Якщо ви бажаєте, щоб ваша система функціонувала без поломок якомога довше, варто задуматися про придбання спеціальних виробів (щітки, прути, дроти).

Чому слід застосовувати аксесуари для чищення котлів і димоходів?

Якщо ви не будете доглядати за своєю опалювальною системою, своєчасно не видаляючи сажу зі стінок, досить швидко тут відкладеться дуже великий шар сажі, яка може навіть в невеликій кількості (до 4 мм) погіршити ефективність теплообмінника до 30%. Це пояснюється її сильними теплоізоляційними властивостями. Погіршення ККД призводить до того, що вам буде потрібно збільшити кількість використання палива, а це вже погано вплине на вартість опалення.

Крім збільшення витрати обсягу палива, що пов'язано зі значною втратою ККД, необхідно взяти до уваги той факт, що відкладення (корозійні опади і смоли) впливають на стан стінок теплообмінника. Для уникнення подібних проблем, важливо тільки вчасно і правильно чистити систему.

Все для чищення: як купувати потрібні аксесуари в Україні?

Спочатку варто запам'ятати, що на сьогоднішній день існує велика кількість різноманітних аксесуарів, які допоможуть очистити димохід і котел від відкладень:

  • каталізатори спалювання сажі;
  • дроти;
  • прути;
  • кулі;
  • щітки.

Зазвичай власники приватних будинків стикаються з проблемою вибору підходящої і надійної щітки. При придбанні щітки потрібно не забувати про його форму і розмір – вони повинні бути відповідні діаметру димоходу. Також при замовленні важливу роль відіграє тип матеріалу – вибирайте міцну і колючу щітку, на сьогоднішній день особливою популярністю користуються металеві вироби. Металеві моделі підходять для чищення сталевих котлів та димоходів. З їх допомогою ви швидко очистите сажу та інше забруднення.

Щоб підібрати правильну ширину щітки, необхідно знати діаметр димоходу. Виміряйте внутрішній діаметр за допомогою сантиметра. Пам'ятайте, що пристрій для чищення повинен бути такого ж розміру, в іншому випадку на стінках залишаться частини відкладень.

Де замовити і купити товари для очищення в Рівному?

В інтернет-магазині «Termounion» ви можете знайти вражаючий асортимент надійних аксесуарів, які підходять для очищення димоходів і котлів від різних частинок бруду. Ми займаємося продажем добре зарекомендували себе товарів від перевірених компаній, тому ви можете бути впевненими, що купуєте виключно найкраще за приємною вартістю. При необхідності здійснюється доставка (в Рівне і по області). Не забувайте, що регулярне чищення котлів і димоходів допоможе використовувати їх довгий час без зниження результативності.