Все для очистки котлів та димоходів

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Аксесуари для чищення твердопаливних котлів в Тернополі

на сторінку

Завдяки наявності в будинку опалювальної системи можна легко і надійно нагріти приміщення навіть великої площі. Але, як і всі подібні системи, котли і димоходи потребують профілактичного догляду. Якщо ви бажаєте, щоб ваша установка працювала без проблем тривалий час, важливо подбати про придбання спеціальних виробів (щітки, прути, дроту).

Чому слід використовувати вироби для чищення котлів і димоходів?

Якщо ви не будете проводити сервісне обслуговування котла, вчасно не змиваючи відкладення зі стінок, досить швидко на них утворюється дуже товстий шар сажі, яка здатна навіть в дуже скромній кількості (до 4 мм) погіршити рівень теплообмінника до 30%. Це можна пояснити її сильними теплоізоляційними характеристиками. Зниження ККД може привести до того, що вам буде потрібно збільшити кількість використовуваного палива, а це вже погано вплине на вартість опалення.

Крім збільшення витрати обсягу палива, що пов'язано з помітною втратою ККД, потрібно враховувати той факт, що продукти згоряння (корозійні опади і смоли) негативно впливають на стан стінок теплообмінника. Щоб уникнути таких проблем, важливо лише вчасно і правильно очищати систему.

Все для чищення: як вибрати потрібні аксесуари в Україні?

Спочатку варто звернути увагу, що сьогодні виробляється велика кількість різних додаткових комплектуючих, які допоможуть вичистити димар і котел від опадів:

  • каталізатори спалювання сажі;
  • дроти;
  • прути;
  • кулі;
  • щітки.

Як правило, власники приватних будинків зустрічаються з проблемою вибору оптимальної та надійної щітки. При покупці подібного аксесуара необхідно брати до уваги його форму і розмір – вони повинні відповідати діаметру димоходу. Також при замовленні головну роль грає тип матеріалу – вибирайте міцну і колючу щітку, зараз помітною популярністю користуються металеві вироби. Металеві моделі використовують для чищення виробів з нержавіючої сталі. Вони швидко очистять стінки, чудово справляючись з забрудненням.

Щоб підібрати потрібну ширину щітки, необхідно знати, як вимірювати діаметр димоходу. Зніміть кришку, виміряйте внутрішній діаметр за допомогою сантиметра. Враховуйте, що аксесуар для чищення повинен бути такого ж розміру, інакше на стінках залишаться частини сажі.

Де замовити і придбати вироби для чищення в Тернополі?

В інтернет-магазині «Termounion» ви можете знайти широкий асортимент надійних виробів, які підходять для чищення димоходів і котлів від різних відкладень. Ми займаємося продажем якісних товарів від перевірених виробників, тому ви можете бути впевненими, що купуєте виключно найкраще за доступною ціною. При необхідності здійснюється доставка (до Тернополя і по області). Запам'ятайте, що своєчасна чистка котлів і димоходів допоможе експлуатувати їх тривалий час без падіння ефективності.