Все для очистки котлів та димоходів

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Аксесуари для чищення твердопаливних котлів в Закарпатті

на сторінку

Завдяки наявності в будинку твердопаливного котла можна швидко і без проблем нагріти приміщення будь-якої площі, а також постійно мати у своєму розпорядженні гарячу воду. Але, як і будь-які інші системи, котли і димоходи потребують профілактичного догляду. Якщо ви бажаєте, щоб ваша установка працювала без поломок весь період експлуатації, слід задуматися про придбання спеціальних аксесуарів (щітки, прути, дроти, каталізатори).

Чому слід використовувати прилади для чищення котлів і димоходів?

Якщо ви не будете проводити профілактичні роботи по котлу, вчасно не змиваючи опади зі стінок, дуже швидко на них осяде досить великий шар сажі, яка може навіть в невеликій кількості (до 4 мм) знизити ефективність теплообмінника до 30%. Це можна пояснити хорошими теплоізоляційними властивостями самої сажі. Зниження ККД призводить до того, що вам буде необхідно збільшити витрату палива, а це вже негативно вплине на економію.

Крім зростання витрат обсягу палива, що пов'язано з великою втратою ККД, потрібно враховувати той факт, що продукти згоряння (корозійні опади і смоли) впливають на стан стінок теплообмінника. Щоб уникнути подібних проблем, необхідно всього лише своєчасно і правильно чистити систему

Все для чищення: як замовити необхідні аксесуари в Україні?

Спочатку необхідно запам'ятати, що на сьогоднішній день існує велика кількість різних виробів, які допоможуть очистити димохід і котел від сажі:

  • каталізатори спалювання сажі;
  • дроти;
  • прути;
  • кулі;
  • щітки.

Найчастіше власники приватних будинків зустрічаються з проблемою вибору ідеальної і надійної щітки. При покупці даного аксесуара слід звертати увагу на його форму і розмір – вони повинні бути відповідні діаметру димоходу. Також при замовленні важливу роль відіграє тип матеріалу – вибирайте міцну і колючу щетину, на сьогоднішній день особливою популярністю користуються металеві вироби. Моделі з металу підходять для очищення котлів і димоходів з нержавіючої сталі. Вони ефективно очистять стінки, відмінно справляючись з сажею.

Щоб вибрати потрібну ширину щітки, необхідно знати діаметр димоходу. Виміряйте внутрішній діаметр за допомогою сантиметра. Пам'ятайте, що пристрій для чищення повинен бути такого ж розміру, інакше на стінках можуть залишитися частини бруду.

Де замовити і купити аксесуари для догляду за котлом в Закарпатті?

В інтернет-магазині « Termounion » ви можете знайти вражаючий асортимент надійних аксесуарів, які можуть бути використані для чистки димоходів і котлів від різноманітних опадів. Ми займаємося продажем надійних товарів від перевірених компаній, тому ви можете бути впевненими, що отримуєте лише найкраще за доступною ціною. При необхідності здійснюється доставка (в Закарпатті і по області). Не забувайте, що своєчасна чистка котлів і димоходів допоможе експлуатувати їх тривалий час без погіршення ефективності.