Біметалеві радіатори ААА 96А/500 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Біметалеві радіатори ААА 96А/500

Код товару:

Ціна: 0 грн

немає в наявності

Біметалеві радіатори ААА 96А/500

Однією з найцікавіших пропозицій економ-класу є біметалеві радіатори торгової марки AAA. Ця спільна українсько-китайська марка є відносним новачком даного сектора ринку. У продукції торгової марки ААА використовуються не новаторські, але традиційні і перевірені експлуатацією технології, при цьому якість збірки не викликає нарікань і має достатньо позитивні відгуки. Біметалічні радіатори AAA встановлюються в системах водяного опалення всіх типів і ефективні для будь-яких класів приміщень і будівель ( чи то побутового, чи громадського, сільськогосподарського чи промислового призначення).

Принцип роботи біметалічних радіаторів ААА є стандартним для теплових батарей даного типу окрема секція являє собою спарену сталеву трубку під теплоносій , яка залита із зовнішнього боку алюмінієвим сплавом в умовах високого тиску. По таких сталевих теплообмінних трубках проходить теплоносій із підвищеним тиском і температурою, а алюміній, володіючи досить високим коефіцієнтом тепловіддачі, працює на максимально швидке скидання теплоти в навколишнє повітря. Сталеві трубки виготовлені методом лиття під тиском. Дана технологія дозволяє сформувати конструкцію, стійку до теплових деформацій і високих тисків. В якості конструктивних матеріалів біметалевих радіаторів ААА використані такі метали, як нержавіюча сталь і алюміній. Даний підхід є найбільш дослідженим і усталеним в галузі теплових твердотільних радіаторів в результаті маємо гарантоване високе значення міцності (за рахунок сталевого колектора), що дозволяє працювати на тиску в 30 атмосфер.

Що стосується стійкості до корозії, то алюміній, що є досить хімічно активним і корозійно нестійким металом, ізольований від джерела корозії теплоносія. Такий підхід дозволяє застосовувати в біметалевих радіаторах ААА воду низького ступеня очищення, при цьому виробник не висуває будь-яких особливих вимог до кислотності і до рівня засміченості теплоносія. Виходить, що біметалеві радіатори ААА об’єднують у своїй конструкції практично всі кращі якості трубчастих сталевих радіаторів та алюмінієвих батарей секційного типу: міцність, довговічність і високий коефіцієнт тепловіддачі. Радіатори ААА є набірними, модульними конструкціями, що дуже зручно для максимально простого монтажу та ефективного використання простору приміщення. Можливо вас зацікавить: Радіатори біметалеві ААА 80А/500 Радіатори алюмінієві ААА 96С/500 Радіатори алюмінієві ААА 70С/500

Напишіть свій відгук

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18