Бойлер Nova Tec Combi Right 80 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Бойлер Nova Tec Combi Right 80

Код товару: 11755

Ціна: 4002 грн

Кількість тенів, шт 1
Потужність тенів, кВт 1,8
Час нагріву до 65°С, хв 186
Вага, кг 24
Габарити (ВхШхГ), мм 762-460-460
Максимальна температура нагріву води, C 75
Монтаж вертикальний
Об'єм, л 80
Підключення до системи опаленння праве
Терморегулятор зовнішній

Водонагрівач Nova Tec Combi Right80

Компанія Nova Tec представляє нову лінійку водонагрівачів з непрямим теплообмінником Арт. NT - СВ 80 і Арт. NT - СВ 100. Дані водонагрівачі мають можливість нагріву води як з допомогою електроенергії, так і зовнішнього теплоносія. Зовнішнім джерелом тепла можуть являтся сонячні колектори, опалювальні котли і т.п.

Титанова емаль

Для захисту бака від корозії використовується титанова емаль, яка не містить обмежувальних домішок. Титанова емаль наноситься на сталь класичним рідким спопобом. Це забезпечує ефективний зв'язок зі сталлю, запобігає розтріскування покриття в процесі температурних деформацій. Емаль обпалюється в печі при температурі 850 С. В процесі випалення відбувається взаємне проникнення сталі і емалі на молекулярному рівні. Використовується сертифікована за стандартами ТUV екологічно чиста, безпечна для людини європейська титанова емаль.
Отриманий композитний матеріал "сталь - емаль" гарантує захист водонагрівача від найжорсткышої водопровідної води. Таке покриття є надійним, довговічним, екологічно чистим і гігієнічним.

Теплоізоляція

Екологічно чиста, яка не містить CFC, пінополиуретанова теплоізоляція виключає зайву втрату тепла. Шар термоізоляції в водонагрівачах Nova Tec від 20 до 57 мм. Така потужна термоізоляція надає водонагрівачу властивість термоса. Це різко знижує витрату дорожчої електроенергії.

Система Антимікс

При проектуванні водонагрівача Nova Tec застосована унікальна система Антімікс, яка перешкоджає перемішуванню шарів холодної і вже гарячої води. Завдяки цьому розумному пристрою значно збільшується коефіціент використання гарячої води і повністю виключаються температурні перепади.

З цим товаром купують

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18